Hlášení 12. června

12.06.2018
  1. Starosta města srdečně zve seniory na tradiční letní zájezd, tentokrát do Valtic a Mikulova. Ve Valticích Vás čeká prohlídka zámku, města a oběd, v Mikulově Vás čeká rovněž prohlídka zámku a procházka po městě s možností nákupů. Zájezd se koná v úterý 26. června 2018. Odjezd od radnice je v 7.30 hodin, od penzionu na Štefánikově ulici v 7.40 hodin, a od DPS na Rybářské v 7.45 hodin. Náklady s dopravou a prohlídkami nese město, účastníci zájezdu si budou platit oběd a vlastní výdaje. Zájemci se mohou na zájezd přihlašovat na podatelně městského úřadu u paní Hübschové. K dispozici je ještě několik posledních míst.
  2. Vedoucí klubovny dětí a mládeže v parku u Penzionu oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude klubovna uzavřena ve středu 13.června, 20.června a 27. června.
  3. MUDr. Kudrnová oznamuje občanům, že ve čtvrtek 14. června a v pátek 15. června 2018 nebude ordinovat. Pouze akutní případy ošetří MUDr. Šultes.
  4. Finanční úřad pro Jihomoravský kraj, Územní pracoviště Brno I, Příkop 25, hledá nové kolegy na kontrolu a  vyměřování daní na FÚ pro JmK, Nabízí stabilitu a zázemí velké státní organizace,  flexibilní pracovní dobu,  25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna, příspěvek na stravování. Požadují min. středoškolské vzdělání s maturitou, min. zákl. orientace v  daňových předpisech – DPH, daně z příjmů, daně silniční. Kontakt eva.jurakova@fs.mfcr.cz, tel. 545 561 303.
  5. Újezdská rozmarýna pořádá ve dnech od 15. do 17. června 2018 výstavu fotografií Radka Sychy nazvanou Očekávání. Výstava bude slavnostně otevřena v pátek 15. června v 17.00 hodin ve vzdělávacím centru U kapličky na Nádražní ulici. Otevřena bude v pátek do 19 hodin. V sobotu 16. a v neděli 17. června bude výstava otevřena od 10.00 do 18.00 hodin. Všichni občané jsou srdečně zváni.
  6. Újezdská Rozmarýna Vás srdečně zve na přednášku Mgr. Petra Gadase z Ústavu geologických věd MU v Brně s názvem … jsme tu jen na okamžik … Přednáška o geologické minulosti okolí Brna a naší země se koná v úterý 19. června v 18 hodin ve Vzdělávacím centru U kapličky na Nádražní ulici.
  7. Občanské sdružení Rybáři Újezd u Brna pořádá pod záštitou starosty města v sobotu 16. Června na rychmanovském rybníku tradiční dětské rybářské závody. Závody jsou určeny pro mládež do 16 let. Registrace účastníků je od 8 hodin, zahájení závodů je v 9 hodin. Po skončení ve 12 hodin bude provedeno vyhodnocení a předání cen. Občerstvení je zajištěno. Dále výbor svým členům oznamuje, že v pátek 15. června od 17 hodin proběhne u rychmanovského rybníku brigáda.

INZERCE

  • Zahradnictví Dany Rolencové v Újezdě u Brna, v ulici Za Tratí, prodává za snížené ceny balkónové rostliny, dále nabízí přísady celeru, majoránku, kedlubny, papriky a cukety.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde