Hlášení 10. srpna

10.08.2018
  1. Starosta města ve spolupráci s kulturní komisí Vás zve na v pořadí již třetí koncert konaný v rámci 13. ročníku Újezdského kulturního léta 2018. Koncert se uskuteční v neděli 12. srpna 2018 v 17.00 hodin v parku na Nádražní ulici. Těšit se můžete na hudební skupinu Prozatím, která Vám nabídne výběr z populárních písní. Uslyšíte například písně skupiny Beatles, Olympic, Kamelot, písně Pavla Nováka a další populární melodie.
  2. Oznamujeme občanům, že v sobotu 11. srpna bude pracovní skupina města svážet železný šrot. Žádáme občany, aby šrot nachystali před své domy v pátek večer. S těžkými kusy pomůžou pracovníci v den svozu.
  3. Tento víkend 11. a 12. srpna pořádá jezdecký klub Kaverto jezdecké závody v Nikolčicích v areálu bývalého parkuru za obcí. V sobotu od 9 hodin jsou na programu jízdy zručnosti a v neděli pak parkurové soutěže. Občerstvení zajištěno, bohatá tombola. 
  4. Vážení fotbaloví příznivci, chtěli bychom Vás pozvat ke shlédnutí prvního mistrovského utkání, ve kterém domácí Újezd hostí nováčka soutěže z Veverské Bítýšky. Utkání se uskuteční v neděli od 17:00 na fotbalovém hřišti v Újezdě. Již v sobotu se újezdská rezerva utká s Blažovicemi.

INZERCE

  • Společnost Mladecký dvůr oznamuje, že v pondělí 13. srpna 2018 zahajuje výkup padaných jablek. Výkup bude probíhat v Brně ve výkupně kovů Slavíček, na Drážní ulici 9.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde