Hlášení 11. června

11.06.2018
  1. Starosta města srdečně zve seniory na tradiční letní zájezd, tentokrát do Valtic a Mikulova. Ve Valticích Vás čeká prohlídka zámku, města a oběd, v Mikulově Vás čeká rovněž prohlídka zámku a procházka po městě s možností nákupů. Zájezd se koná v úterý 26. června 2018. Odjezd od radnice je v 7.30 hodin, od penzionu na Štefánikově ulici v 7.40 hodin, a od DPS na Rybářské v 7.45 hodin. Náklady s dopravou a prohlídkami nese město, účastníci zájezdu si budou platit oběd a vlastní výdaje. Zájemci se mohou na zájezd přihlašovat na podatelně městského úřadu u paní Hübschové. K dispozici je ještě několik posledních míst.
  2. MUDr. Kudrnová oznamuje občanům, že ve čtvrtek 14. června a v pátek 15. června 2018 nebude ordinovat. Pouze akutní případy ošetří MUDr. Šultes.
  3. Finanční úřad pro Jihomoravský kraj, Územní pracoviště Brno I, Příkop 25, hledá nové kolegy na kontrolu a  vyměřování daní na FÚ pro JmK, Nabízí stabilitu a zázemí velké státní organizace,  flexibilní pracovní dobu,  25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna, příspěvek na stravování. Požadují min. středoškolské vzdělání s maturitou, min. zákl. orientace v  daňových předpisech – DPH, daně z příjmů, daně silniční. Kontakt eva.jurakova@fs.mfcr.cz, tel. 545 561 303.
  4. Újezdská rozmarýna pořádá ve dnech od 15. do 17. června 2018 výstavu fotografií Radka Sychy nazvanou Očekávání. Výstava bude slavnostně otevřena v pátek 15. června v 17.00 hodin ve vzdělávacím centru U kapličky na Nádražní ulici. Otevřena bude v pátek do 19 hodin. V sobotu 16. a v neděli 17. června bude výstava otevřena od 10.00 do 18.00 hodin. Všichni občané jsou srdečně zváni.
  5. Místní organizace KDU-ČSL spolu s Újezdskou Rozmarýnou pořádají v neděli 24. června 2018 autobusový zájezd na Mezinárodní folklórní festival „Strážnice“. Na tomto festivalu bude mimo jiné vystupovat i Újezdská Rozmarýna se Žatčanskými mužáky v programu Ta brněnská mája tenká. Odjezd z Újezdu je v neděli 24. června v 9.30 hodin od školy. Odjezd ze Strážnice zpět je v 18 hodin. Vstupné na neděli je 150,- Kč, děti, důchodci a držitelé zdravotních průkazů mají vstup volný. Zájemci se mohou hlásit u paní Havlátové na telefonu 602 565 474.

INZERCE

  • Společnost Šrot Gebeshuber se sídlem v Sokolnicích hledá kandidáta na pozici materiálová účetní.Požadují SŠ vzdělání, pečlivost, zodpovědný přístup ke svěřené účetní agendě, praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízejí hlavní pracovní poměr – zástup za mateřskou dovolenou, kompletní zaškolení, stravenky v hodnotě 100,- Kč. Podrobnější informace rádi sdělí na telefonu 544 254 000, klapka 20. Životopisy mohou uchazeči zasílat na e-mail ucetni@gebeshuber.cz.
  • Zahradnictví Dany Rolencové v Újezdě u Brna, v ulici Za Tratí, prodává za snížené ceny balkónové rostliny, dále nabízí přísady celeru, majoránku, kedlubny, papriky a cukety.
  • Vedoucí provozovny Květiny paní Ivana Černá se sídlem na ulici Štefánikova 476 Vás srdečně zve do nově otevřené prodejny květin a dárkových předmětů. Kromě příjemné a profesionální obsluhy tu najdete řezané květiny, hrnkové květiny, stylové bytové doplňky a další zboží. Otevřeno je každý den od 8.30 do 17.30 hodin a v sobotu dopoledne. Vedoucí provozovny se těší na vaši návštěvu.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde