Hlášení 11. září

11.09.2018
  1. Společnost E-ON upozorňuje občany, že z důvodu prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 14. září v době od 7.30 do 15.00 hodin v těchto ulicích: Družstevní, Hybešova pouze u Telecomu, Komenského mimo čp. 951, Masarykova mimo čp. 70, Nádražní čp. 56, náměstí sv. Jana, U Hřiště, Šternovská od ulice Masarykovy po čp. 717 a 729 a celý Rychmanov, tj. ulice Rybářská, Rychmanovská, Wolkerova, Na Zámečku, Česká a areál ZD.
  2. Upozorňujeme občany, že z důvodu vypnutí elektrického proudu bude městský úřad v pátek 14. září pro veřejnost uzavřen.
  3. Pan doktor Šultes oznamuje, že tento týden od 12. do 14. září nebude ordinovat. V akutních případech bude zastupovat doktorka Kudrnová.
  4. Paní doktorka Kudrnová oznamuje občanům, že v pátek 14. září bude z důvodu výpadku elektrické energie ordinovat pouze v době od 7 do 11 hodin, a to pouze pro akutní případy.

INZERCE

  • Drůbežárna Prace bude ve středu 12. září  v 9:00 hodin na obvyklém stanovišti prodávat kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, a dále pak budou vykupovat králičí kožky  za  cenu 10 Kč/ks.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde