Hlášení 12. listopadu

12.11.2018
  1. Obec Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na pozici matrikář/matrikářka – administrativní pracovník. Termín nástup od 1. února 2019. Bližší požadavky na pracovní pozici najdete na pracovní vývěsce městského úřadu nebo na webových stránkách obce Sokolnice. Zájemci mohou své profesní životopisy s písemnou přihláškou a všemi přílohami zasílat na adresu Obecního úřad v Sokolnicích do 30. listopadu 2018.
  2. Obec Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka na úseku územního plánování a stavebního řádu. Termín nástup od 1. února 2019. Bližší požadavky na pracovní pozici najdete na pracovní vývěsce městského úřadu nebo na webových stránkách obce Sokolnice. Zájemci mohou své profesní životopisy s písemnou přihláškou a všemi přílohami zasílat na adresu Obecního úřad v Sokolnicích do 30. listopadu 2018.
  3. Soubor Tylova divadla Újezd u Brna si Vás dovoluje pozvat na derniéru představení Habaďůra, kterou odehraje v pátek 16. listopadu 2018. Začátek představení je v 19 hodin v sále restaurace Na Rychtě. Předprodej vstupenek v prodejně M-Noty u paní Bímové.
  4. Otničtí zahrádkáři Vás srdečně zvou na ukázku řemesel a ručních prací v sobotu 17. listopadu od 9 do 16 hodin v Dělnickém domě v Otnicích. Mimo bohatou ukázku rukodělných prací Vás čeká prodej zabíjačkových specialit. Občerstvení je zajištěno.

INZERCE

  • Rybářství Dujsík bude zítra, v úterý 13. listopadu v 9.30 hodin na obvyklém prodejním místě prodávat čerstvé ryby, a to kapry, amury, tolstolobiky a karasy. Dále budou nabízet chlazená kuřata a vykupovat jádra vlašských ořechů.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde