Hlášení 13. února

13.02.2019
 1. Starostka města ve spolupráci s kulturní komisí Vás srdečně zve na 15. Reprezentační ples, který se uskuteční v pátek 22. února ve 20 hodin v sále restaurace na Rychtě. Předprodej vstupenek probíhá na podatelně městského úřadu. Cena vstupenky je 200,- Kč a je v ní započtena místenka a večeře. Čeká na Vás příjemná atmosféra, předtančení, chutné jídlo a pití a dobrá zábava.
 2. Upozorňujeme občany, že v rámci projektu SMART City se v našem městě uskuteční dotazníkové šetření, a to ve středu 13., v pátek 15. a v sobotu 16. února. Dotazníkové šetření provedou zástupci Vysokého učení technického v Brně.
 3. MUDr. Kudrnová upozorňuje občany, že ve čtvrtek 14. února bude mít výjimečně ranní ordinaci.
 4. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v sobotu 16. února z důvodu dovolené otevřen pouze od 8.00 do 12.00 hodin.
 5. Sbor dobrovolných hasičů Vás srdečně zve na již tradiční hasičský ples. Tento se koná v sobotu 16. února 2019 ve 20:00 hodin v sále restaurace NA RYCHTĚ. K tanci a poslechu hraje skupina BLÍŽENCI. Sbor připravil: drobné občerstvení, tombolu, projekci fotografií. Předprodej vstupenek a rezervace míst ve vinárně a salonku je u pana Vítka ve Vilíksportu. Dary do tomboly se přijímají v sobotu do 16 hodin.
 6. Městská policie upozorňuje občany, že se našly dva svazky klíčů a černý deštník. Kdo je postrádá, může se o ně přihlásit na služebně městské policie.

INZERCE

 • Restaurace u Paseků v Újezdě u Brna zve občany ve čtvrtek 14. února na valentýnské menu. Rezervaci si můžete zajistit na čísle 721 030527.
 • Elektro Spáčil momentálně nabízí slevu 10% na sušičky prádla. Akce platí do vyprodání zásob a do 28. února 2019. Bližší info na prodejně.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek 14. února od 8:30 do 9:30 hod. na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. V akci na měsíc únor nabízí: vepřovou krkovici bez kosti za 125,/kg, kuřecí čtvrtky za 49,-/kg, uzené kosti za 29,-/kg a škvarky za 139,-/kg.
 • Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve čtvrtek 14. února od 14:00 do 14:15 hodin brambory z Vysočiny, cibuli, český česnek, jablka na uskladnění Idared, Golden, Jonagold a Rubín, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony, další ovoce a zeleninu, dále nabízí český med a olejové svíčky.
 • Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice vyhlašuje velký VÝPRODEJ NÁBYTKU na prodejně ve Vranovicích od 15. února do 15. března 2019 z důvodu uvolnění skladovacích prostor pro novou kolekci. Vybraný sortiment nábytku zlevňují až o 70%. Zveme srdečně zákazníky k výhodnému nákupu nábytku ve Vranovicích.
 • Oznamujeme občanům, že pro naše město nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města, a to na telefonním čísle 777-888-332. Firma nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu - dnes se slevou až 30%.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde