Hlášení 23. května

23.05.2018
 1. Kulturní komise oznamuje občanům, kteří si objednali vstupenky na muzikál Tři mušketýři, že si je mohou vyzvednout v prodejně textilu u paní Mácové do 25. května.
 2. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v pátek 25. května uzavřen z důvodů čerpání dovolené.
 3. Společnost Vodovody a kanalizace Vyškov žádá odběratele vody, aby nenapouštěli své bazény pouze o víkendech, ale i ve všedních dnech. Věříme, že se tak předejde nutnosti vyhlašovat omezení o dodávce a odběrech pitné vody.

INZERCE

 • Firma Čerozfrucht,s.r.o., velkosklad ovoce a zeleniny, přijme pro pobočku v Brně-Chrlicích pracovníky – ženy i muže na pracovní pozici pracovník balící linky. Směny na dlouhý a krátký pracovní týden, výhodné pracovní podmínky, nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte paní Švehlovou na tel. 727 804 237 nebo 545 232 149, nebo pište na brno.pokladna@ceroz.com.
 • Společnost Kaufland hledá distributora letáků v Újezdu u Brna. Jedná se o roznos každou středu. Bližší informace u paní Ostré, tel. 608 543 364.
 • Květiny Ivana Černá srdečně zve tento pátek 25. května od 8.30 hodin na slavnostní znovuotevření maloobchodu s květinami v Újezd u Brna, Hybešova 476.
 • Paní Žbánková z Lovčiček oznamuje, že přijme v měsíci červnu brigádníky na sklizeň jahod. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 544 240 324 od 18 do 20 hodin. Dále přijímají objednávky na jahody.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek 24. května od 8:30 do 9:30 hod. na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. Na měsíc květen nabízí: VEPŘOVÁ PLEC za 99,-/kg, UZENÁ BOKOVÁ ŽEBRA za 284,-/kg a KUŘECÍ ČTVRTKY za 49,-/ks.     
 • Oznamujeme občanům, že pro naše město nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města, a to na telefonním čísle 777-888-332. Firma nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu - dnes se slevou až 30%.
 • Pan Synek z Vacenovic bude zítra ve čtvrtek 24. května na obvyklém prodejním místě v době od 11.00 do 11.30 hodin prodávat jablka Golden, Idaret a Jonaprinc za cenu 22 – 28,- Kč/kg a konzumní brambory v 15 kg balení za cenu 10,- Kč/kg.
 • Společnost Šrot Gebeshuber se sídlem v Sokolnicích hledá kandidáta na pozici materiálová účetní. Požadují SŠ vzdělání, pečlivost, zodpovědný přístup ke svěřené účetní agendě, praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízejí hlavní pracovní poměr – zástup za mateřskou dovolenou, kompletní zaškolení, stravenky v hodnotě 100,- Kč. Podrobnější informace rádi sdělí na telefonu 544 254 00, klapka 20. Životopisy mohou uchazeči zasílat na e-mail ucetni@gebeshuber.cz.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde