Hlášení 14. prosince

14.12.2018
  1. Starostka města zve všechny občany na 2. zasedání zastupitelstva města Újezd u Brna, které se bude konat v pondělí 17. prosince v 18 hodin v sále restaurace Na Rychtě. Zasedání zastupitelstva je jako vždy veřejné.
  2. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v sobotu 15. prosince uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  3. Cimbálová muzika Šternovjan ve spolupráci s SHM, městem Újezd u Brna a Českým rozhlasem Brno vás srdečně zve na druhý benefiční adventní koncert, který se uskuteční v sobotu 15. prosince v 17:00 hodin v obřadní síni u hřbitova v Újezdě u Brna.  Hostem programu bude pěvecký sbor Rokytenka z Liptálu a DFS Šternovjánek. Dobrovolné vstupné bude předáno nadaci POMÁHÁME.
  4. Město Újezd u Brna a pobočka Gymnázia a Základní umělecké školy Šlapanice zve občany na koncert žáků třídy dechových nástrojů, který se bude konat v pondělí 17. prosince v 17 hodin v obřadní síni u hřbitova v Újezdě u Brna.
  5. SHM klub Újezd u Brna zve občany na Adventní dílny, které se budou konat v neděli 16. prosince od 15 hodin v sálku oratoře v Újezdě u Brna. Přijďte si vyrobit vlastní vánoční přáníčka, ozdoby, dárečky či vyřezat figurku do společného Betléma.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde