Hlášení 14. února

14.02.2019
  1. Starostka města ve spolupráci s kulturní komisí Vás srdečně zve na 15. Reprezentační ples, který se uskuteční v pátek 22. února ve 20 hodin v sále restaurace na Rychtě. Předprodej vstupenek probíhá na podatelně městského úřadu. Cena vstupenky je 200,- Kč a je v ní započtena místenka a večeře. Čeká na Vás příjemná atmosféra, předtančení, chutné jídlo a pití a dobrá zábava.
  2. Upozorňujeme občany, že v rámci projektu SMART City se v našem městě uskuteční dotazníkové šetření, a to v pátek 15. a v sobotu 16. února. Dotazníkové šetření provedou zástupci Vysokého učení technického v Brně.
  3. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v sobotu 16. února z důvodu dovolené otevřen pouze od 8.00 do 12.00 hodin.
  4. Sbor dobrovolných hasičů Vás srdečně zve na již tradiční hasičský ples. Tento se koná v sobotu 16. února 2019 ve 20:00 hodin v sále restaurace NA RYCHTĚ. K tanci a poslechu hraje skupina BLÍŽENCI. Sbor připravil: drobné občerstvení, tombolu, projekci fotografií. Předprodej vstupenek a rezervace míst ve vinárně a salonku je u pana Vítka ve Vilíksportu. Dary do tomboly se přijímají v sobotu do 16 hodin.
  5. Městská policie upozorňuje občany, že se našly dva svazky klíčů a černý deštník. Kdo je postrádá, může se o ně přihlásit na služebně městské policie.

INZERCE

  • Společnost GALASOL Olomouc nabízí chlazené kuřecí maso, a to kuřecí stehna za 44,- Kč/kg, kuřecí křídla s hrudí za 24,- Kč/kg, kuřecí prsa za 104,- Kč/kg a kuřecí steak bez kůže za 89,- Kč/kg. Prodej se uskuteční v pátek 15. února od 10.45 do 11.00 hodin na obvyklém prodejním místě – u pošty.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde