Hlášení 15. března

15.03.2019
  1. Město Újezd u Brna nabízí k pronájmu novinový stánek u radnice. Bližší informace jsou k dispozici na úřední desce nebo na městském úřadě, tel. 544 224 336.
  2. Ředitelka mateřské školy informuje a zároveň zve občany na akci pořádanou mateřskou školou k vítání jara. Děti z mateřské školy společně s pedagogy vynesou “Smrtku“ na Rychmanovský most dne 19. 3. 2019 kolem 10 hodiny a zaženou pomyslnou zimu.

INZERCE

  • Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 18. 3. 2019 od 9:00 do 10:15 hodin u hřiště stromky k jarní výsadbě. A to: jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné.
  • Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. v Bošovicích přijme do svého kolektivu nové kolegy na pozice: seřizovač CNC strojů, operátor CNC strojů, obsluha laseru. Nabízí tyto benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, pololetní odměny. Nástup možný ihned. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 601 366 463 nebo na emailu lenka.piskorova@vimpex.cz a nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde