Hlášení 17. dubna

17.04.2018
  1. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude od čtvrtka 19. dubna do soboty 21. dubna uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  2. Městská Jiráskova knihovna si Vás dovoluje pozvat na další besedu s panem Ing. Alešem Svobodou na téma Brněnské podzemí - Špilberk. Akce proběhne ve čtvrtek 19.dubna 2018 v 17:00 hodin v knihovně.
  3. Sbor dobrovolných hasičů oznamuje občanům, že v sobotu 21. dubna 2018 od 20 hodin pořádá v sále restaurace Na Rychtě Rockovou noc se skupinou Exploze. Všichni jste srdečně zváni.
  4. Základní škola Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „kuchařka“. Předpoklady pro výkon práce a náležitosti písemné přihlášky najdete v informacích o nabídkách práce na vývěsce města. Předpokládaný nástup 27. 8.2018. Přihlášky podávejte do 25. dubna 2018 na adresu základní školy.
  5. Základní škola Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „vedoucí školního stravování“. Předpoklady pro výkon práce a náležitosti písemné přihlášky najdete v informacích o nabídkách práce na vývěsce města. Předpokládaný nástup 20. 8.2018. Přihlášky podávejte do 25. dubna 2018 na adresu základní školy.
  6. Zveme vás na charitativní akci pro 5-ti letého chlapečka s dětskou mozkovou obrnou nazvanou Jóga pro Danielka, která se bude konat v sobotu 21. dubna 2018 od 9.00 hodin v jídelně domu s pečovatelskou službou na Rychmanově. Čeká vás celodenní blok cvičení, které zvládne každý zdravý člověk. Přijďte podpořit dobrou věc. Více info na vývěsce městského úřadu.

INZERCE

  • Firma Adosa, a.s., opět představuje pro letošní rok v provozovně Židlochovice širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za zajímavé ceny včetně letošních novinek. Najdete zde značky Honda, YUKI, MP Korado a Motorro. Využijte sezónních slev na vybrané modely. Samozřejmostí je 2 letá záruka, servis a prodej příslušenství, rovněž zařídí provedení STK. Více na webových stránkách www.adosa.cz.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde