Hlášení 18. února

18.02.2019
  1. Starostka města ve spolupráci s kulturní komisí Vás srdečně zve na 15. Reprezentační ples, který se uskuteční v pátek 22. února ve 20 hodin v sále restaurace na Rychtě. Předprodej vstupenek probíhá na podatelně městského úřadu. Cena vstupenky je 200,- Kč a je v ní započtena místenka a večeře. Čeká na Vás příjemná atmosféra, předtančení, chutné jídlo a pití a dobrá zábava.

INZERCE

  • Elektro Spáčil momentálně nabízí slevu 10% na sušičky prádla. Akce platí do vyprodání zásob a do 28. února 2019. Bližší info na prodejně.
  • Oznamujeme občanům, že pro naše město nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města, a to na telefonním čísle 777-888-332. Firma nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu - dnes se slevou až 30%.
  • KOBERCE TREND na ulici Stránského 28 v Brně mají mimořádnou akci - mínus 31% na všechno! Pouze ve středu 20. a ve čtvrtek 21. února. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, PVC, vinyl, kusovky a další sortiment v prodejně Koberce Trend v Brně na ulici Stránského 28. Pouze ve středu 20. a ve čtvrtek 21. února sleva -31% na všechno! 

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde