Hlášení 19. března

19.03.2019
  1. Město Újezd u Brna nabízí k pronájmu novinový stánek u radnice. Bližší informace jsou k dispozici na úřední desce nebo na městském úřadě, tel. 544 224 336.
  2. Upozorňujeme občany, že ve dnech 19. 3. 2019 až 29. 3. 2019 se budou odečítat stavy plynoměrů. Prosíme o zpřístupnění plynoměrů nebo zanechání stavu a čísla plynoměru na viditelném místě.

INZERCE

  • Společnost ADOSA a.s. hledá do svého kolektivu Asistentku vedoucího autobusové dopravy/ pokladní na hlavní pracovní úvazek. Požaduje řidičský průkaz skupiny B, dobrou znalost PC, ochotu učit se nové věci. Nabízí zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, jízdní výhody, příspěvek na rekreaci, atd., pro bližší informace prosím kontaktujte: Mgr. Ondřeje Dufka tel. 731 431 900.
  • V pátek 22. 3. 2019 bude provádět spolehlivý kominík pravidelné roční čištění a kontrolu komínů na dřevo i plyn, dle platných norem a předpisů, s podrobně vypsanou a pojišťovnou uznatelnou zprávou o provedení. Zájemci se mohou hlásit na číslo 776 518 328 u pana Romana Trenze nebo na emailu: trenz@kominictvi24.cz. Dále nabízí komínové poradenství-servis komínů-připojení kamen, vložkování na plynná i tuhá paliva a jiné.
  • Pěstírna z Otmarova nabízí k prodeji jahodové sazenice prostokořenné, jahodové sazenice v sadbovači, keřový rybíz v kontejneru, stromkový angrešt v kontejneru, maliník a ostružiník v kontejneru. Objednávat lze přes e-shop na adrese www.jahody-otmarov.cz nebo na telefonu 723 750 831 u pana Faltuse. Bližší informace naleznete na vývěsce města.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde