Hlášení 19. dubna

19.04.2018
  1. Zveme vás na charitativní akci pro 5-ti letého chlapečka s dětskou mozkovou obrnou nazvanou Jóga pro Danielka, která se bude konat v sobotu 21. dubna 2018 od 9.00 hodin v jídelně domu s pečovatelskou službou na Rychmanově. Čeká vás celodenní blok cvičení, které zvládne každý zdravý člověk. Přijďte podpořit dobrou věc. Více info na vývěsce městského úřadu.
  2. Sbor dobrovolných hasičů oznamuje občanům, že v sobotu 21. dubna 2018 od 20 hodin pořádá v sále restaurace Na Rychtě Rockovou noc se skupinou Exploze. Všichni jste srdečně zváni.
  3. Nadační fond Jamiro zve všechny příznivce houslové hry na devátý ročník houslové soutěže pro mladé houslisty do dvanácti let pod názvem Újezdská notička. Soutěž se bude konat v sobotu 21. dubna v jídelně základní školy v Újezdě u Brna. Slavnostní zahájení bude v 9 hodin a všichni jsou srdečně zváni.
  4. Spolek Vinaři Újezd srdečně zve všechny milovníky vína na tradiční 44. Výstavu vína s ochutnávkou, která se koná v sobotu 21. dubna v tělocvičně základní školy v Újezdě u Brna. Začátek je ve 13.00 hodin. Připravena je teplá i studená kuchyně a od 16.00 hodin hraje cimbálová muzika Šternovjan.

INZERCE

  • Firma Kudovi, s.r.o.,  Slavkov u Brna přijme prodavačky i nevyučené k prodeji uzenin, ovoce a zeleniny, a pokladní na HPP nebo zkrácený úvazek, nebo na dohodu o provedení práce možno i brigádníky.  Nástup možný ihned. Bližší informace na telefonu 544 220 870 nebo přímo na prodejně ve Slavkově u p. Kudové.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde