Hlášení 22. května

22.05.2018
  1. Kulturní komise oznamuje občanům, kteří si objednali vstupenky na muzikál Tři mušketýři, že si je mohou vyzvednout v prodejně textilu u paní Mácové do 25. května.
  2. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v pátek 25. května uzavřen z důvodů čerpání dovolené.
  3. Firma Čerozfrucht,s.r.o., velkosklad ovoce a zeleniny, přijme pro pobočku v Brně-Chrlicích pracovníky – ženy i muže na pracovní pozici pracovník balící linky. Směny na dlouhý a krátký pracovní týden, výhodné pracovní podmínky, nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte paní Švehlovou na tel. 727 804 237 nebo 545 232 149, nebo pište na brno.pokladna@ceroz.com.
  4. Zahradnictví Dany Rolencové v Újezdě u Brna, v ulici Za Tratí, prodává přísady salátu, kedluben, kapusty, květáku, celeru, majoránky, paprik, rajčat, lilku a okurek, dále bylinky a balkónové rostliny.
  5. Společnost Beton Brož se sídlem v Otnicích přijme do pracovního poměru pracovníky na pozice: Strojník – operátor výrobní a paletovací linky, Provozní elektrikář – údržbář, provozní zámečník – údržbář, skladník – obsluha vysokozdvižného vozíku a pracovník zakázkové výroby. U všech pozic nabízí moderní pracovní prostředí, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Více informací o jednotlivých pozicích najdete na vývěsce městského úřadu nebo volejte telefon 737 285 104 – paní Tichá. Svoje strukturované životopisy zašlete na e-mail ticha@diton.cz.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde