Hlášení 22. května

22.05.2019
  1. Městský úřad Újezd u Brna žádá občany, kteří mají zájem zúčastnit se voleb do Evopského Parlamentu ve dnech 24. a 25. května 2019 a ze zdravotních důvodů se nemohou dostavit do volební místnosti, aby nahlásili u p. Pízové na tel. 544 224 336: jméno a příjmení, adresu trvalého pobytu a číslo bytu (v penzionu nebo DPS).
  2. Spolek „ Rybáři Újezd u Brna“ pořádá v sobotu 25. 5. 2019 na rychmanovském rybníku tradiční dětské rybářské závody. Závody jsou určeny pro mládež do 16-ti let. Registrace účastníků od 8 hodin. Zahájení závodů v 9 hodin. Po skončení závodů bude ve 12 hodin provedeno vyhodnocení a předání cen. Občerstvení je zajištěno. K hojné účasti jsou zváni všichni příznivci tohoto sportu. Dále výbor oznamuje svým členům, že v pátek 24. 5. 2019 od 17 hodin proběhne u rychmanovského rybníka brigáda.

INZERCE

  • Zelenina Juvita bude ve čtvrtek 23. 5. 2019 prodávat na obvyklém prodejním místě od 14:00 do 14:10 hodin: Slovenská rajčata, papriky, okurky, kedlubny, salát a ředkvičky. Dále nabízí konzumní brambory, cibuli, česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. V nabídce i český med a olejové svíčky.
  • Oznamujeme občanům, že pro naše město nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města, a to na telefonním čísle 777-888-332. Firma nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu - dnes se slevou až 30%.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek 23. května od 8:30 na obvyklém prodejním místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde