Hlášení 4. prosince

04.12.2018
  1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za rodičovskou dovolenou. Bližší informace o nabízené pracovní pozici a o náležitostech písemné přihlášky najdete buď na vývěsce městského úřadu nebo na zde. Písemné přihlášky podávejte do 7. prosince 2018 na adresu Město Újezd u Brna, Komenského 107, 664 53 Újezd u Brna. Nástup dle dohody co nejdříve.
  2. Česká pošta, pobočka v Újezdě u Brna upozorňuje občany na změnu pracovní doby v prosinci, ke které dojde z důvodu momentální personální krize. V pondělí a ve středu bude pošta otevřena od 8 do 11 hodin a odpoledne od 13 do 18 hodin. V úterý bude pošta otevřena pouze dopoledne od 8 do 12.30 hodin, ve čtvrtek bude otevřeno pouze odpoledne, a to do 13 do 17 hodin, a v pátek bude otevřeno také pouze dopoledne od 8 do 12.30 hodin. Česká pošta děkuje občanům za pochopení.
  3. MUDr. Kudrnová oznamuje občanům, že ve čtvrtek 6. prosince bude mít výjimečně ranní ordinaci.
  4. Vedoucí klubovny pro děti a mládež v parku zve všechny děti na  akci zdobení perníčků, které se bude konat v sobotu 8. prosince od 13.00 - 17.00 hodin v klubovně v parku.
  5. Kulturně školská komise ve spolupráci s Městem Újezd u Brna Vás srdečně zve na Vánoční dílničky, které se uskuteční v sobotu 8. prosince v době od 14 do 17 hodin v jídelně domu s pečovatelskou službou na Rychmanově. Vytvořit si můžete vánoční svícen, andílky, zvonečky nebo jinou vánoční výzdobu. Materiál pro výrobu bude připraven, popř. si můžete přinést ozdoby sami.
  6. Paní Málková z Otnic nabízí z důvodu ukončení podnikatelské činnosti k prodeji kyjovské kroje, dámské, počet 15 ks, cena do 15 tisíc korun, dívčí, počet 10 ks, cena dohodou, a dětské, počet 10 ks, cena dohodou. K odebrání ihned. Zájemci volejte paní Málkové na telefon 775 031 946.
  7. Městská policie upozorňuje občany, že se našla dětská koloběžka. Kdo ji postrádá, může se o ni přihlásit u městské policie.

INZERCE

  • Soukromá společnost přijme brigádníky na jednoduchou dlouhodobou brigádu s pravidelným měsíčním přivýdělkem v této lokalitě. Jedná se o doručování letáků do schránek adresátů. Čas si volíte sami, je pouze zapotřebí dodržet datum roznosu. Ideální přivýdělek pro důchodce, studenty, matky na RD nebo jako přivýdělek k HPP. Výši odměny si můžete ovlivnit. Pro bližší informace volejte telefon 734 815 328.
  • Firma EST Stage technology, a.s., hledá pracovnici na pozici všeobecná účetní. Náplní práce je vystavování a účtování tuzemských faktur, zadávání platebních příkazů, vedení a účtování pokladny a cestovních příkazů. Očekávají znalost účetních standardů a daňových předpisů, znalost práce s PC, důslednost a zodpovědnost a vítají předchozí zkušenost z oboru stavebnictví. V případě zájmu o pracovní pozici přiložte strukturovaný životopis a zašlete s přihláškou na e-mail prace@eststage.com.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde