Hlášení 16. dubna

16.04.2018
  1. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude od čtvrtka 19. dubna do soboty 21. dubna uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  2. Městská Jiráskova knihovna si Vás dovoluje pozvat na další besedu s panem Ing. Alešem Svobodou na téma Brněnské podzemí - Špilberk. Akce proběhne ve čtvrtek 19.dubna 2018 v 17:00 hodin v knihovně.
  3. Sbor dobrovolných hasičů oznamuje občanům, že v sobotu 21. dubna 2018 od 20 hodin pořádá v sále restaurace Na Rychtě Rockovou noc se skupinou Exploze. Všichni jste srdečně zváni.
  4. Základní škola Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „kuchařka“. Předpoklady pro výkon práce a náležitosti písemné přihlášky najdete v informacích o nabídkách práce na vývěsce města. Předpokládaný nástup 27. 8.2018. Přihlášky podávejte do 25. dubna 2018 na adresu základní školy.
  5. Základní škola Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „vedoucí školního stravování“. Předpoklady pro výkon práce a náležitosti písemné přihlášky najdete v informacích o nabídkách práce na vývěsce města. Předpokládaný nástup 20. 8.2018. Přihlášky podávejte do 25. dubna 2018 na adresu základní školy.
  6. Památník Mohyla Míru, pobočka Muzea Brněnska, přijme brigádníky nebo brigádnice na pozici průvodce – pokladní a na pozici obsluha kavárny. Podmínkou je plnoletost, znalost alespoň jednoho cizího jazyka, komunikativnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost a příjemné vystupování. Práce také o víkendech. Preferují dlouhodobou spolupráci. Další info na e-mailu: mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo na telefonu 544 244 724.
  7. Zveme vás na charitativní akci pro 5-ti letého chlapečka s dětskou mozkovou obrnou nazvanou Jóga pro Danielka, která se bude konat v sobotu 21. dubna 2018 od 9.00 hodin v jídelně domu s pečovatelskou službou na Rychmanově. Čeká vás celodenní blok cvičení, které zvládne každý zdravý člověk. Přijďte podpořit dobrou věc. Více info na vývěsce městského úřadu.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde