Hlášení 5. prosince

05.12.2018
 1. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce referent/referentka města Újezd u Brna – zástup za rodičovskou dovolenou. Bližší informace o nabízené pracovní pozici a o náležitostech písemné přihlášky najdete buď na vývěsce městského úřadu, nebo zde. Písemné přihlášky podávejte do 7. prosince 2018 na adresu Město Újezd u Brna, Komenského 107, 664 53 Újezd u Brna. Nástup dle dohody co nejdříve.
 2. Městys Pozořice vyhlašuje výběrové řízení na pozici úředníka nebo úřednice stavebního úřadu. Požadavky: VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání v oboru stavebním, znalost práce na PC, schopnost jednat s lidmi, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz skupiny B, výhodou je praxe ve veřejné správě, zvláštní odborná způsobilost a znalost územně plánovací a stavební problematiky. Přihlášky s požadovanými doklady a profesním životopisem mohou zájemci doručit na adresu Městys Pozořice, Na Městečku 14 do 18. ledna 2019. Nástup dle dohody.
 3. Česká pošta, pobočka v Újezdě u Brna upozorňuje občany na změnu pracovní doby platné od 7. prosince, ke které dojde z důvodu momentální personální krize. V pondělí a ve středu bude pošta otevřena od 8 do 11 hodin a odpoledne od 13 do 18 hodin. V úterý bude pošta otevřena pouze dopoledne od 8 do 12.30 hodin, ve čtvrtek bude otevřeno pouze odpoledne, a to do 13 do 17 hodin, a v pátek bude otevřeno také pouze dopoledne od 8 do 12.30 hodin. Česká pošta děkuje občanům za pochopení.
 4. Základní škola Újezd u Brna ve spolupráci s nadačním fondem si Vás dovoluje srdečně pozvat na vánoční výstavu a jarmark žákovských prací, které se konají v úterý 11. prosince od 14 do 18 hodin v jídelně základní školy. Součástí akce budou vánoční dílny, výstava k výročí republiky a další překvapení.
 5. MUDr. Kudrnová oznamuje občanům, že ve čtvrtek 6. prosince bude mít výjimečně ranní ordinaci.
 6. Vedoucí klubovny pro děti a mládež v parku zve všechny děti na  akci zdobení perníčků, které se bude konat v sobotu 8. prosince od 13.00 - 17.00 hodin v klubovně v parku.
 7. Kulturně školská komise ve spolupráci s Městem Újezd u Brna Vás srdečně zve na Vánoční dílničky, které se uskuteční v sobotu 8. prosince v době od 14 do 17 hodin v jídelně domu s pečovatelskou službou na Rychmanově. Vytvořit si můžete vánoční svícen, andílky, zvonečky nebo jinou vánoční výzdobu. Materiál pro výrobu bude připraven, popř. si můžete přinést ozdoby sami.
 8. TJ Sokol Újezd u Brna zve všechny příznivce na Setkání u vánočního stromu před Sokolovnou v sobotu 8. prosince. Občerstvení je zajištěno a bude se podávat od 16.45 hodin. Samotné rozsvícení vánočního stromu proběhne v 17 hodin. Připraven je bohatý doprovodný program.
 9. Volejbalistky Sokola Újezd u Brna Vás zvou na poslední mistrovské dvojutkání krajského přeboru žen v roce 2018, které se uskuteční tuto sobotu 8. prosince od 9:00 hodin ve školní tělocvičně. Domácí přivítají loňského vítěze a vedoucí tým soutěže Moravskou Slávii Brno.

INZERCE

 • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 6. prosince od 14:00 do 14:15 hodin na obvyklém prodejním místě prodávat brambory z Vysočiny na uskladnění, cibuli, český česnek, jablka na uskladnění za 15 Kč/Kg, mandarinky, pomeranče, hrozny, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks. Přijímají objednávky na brambory na uskladnění na telefonním čísle 777 220 340.
 • Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 6. prosince v 9:00 hodin na obvyklém prodejním místě prodávat kuřice za 180 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky + vitamínové doplňky, a dále pak vykupovat králičí kožky za cenu 5 Kč/ks.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek 6. prosince od 8:30 do 9:30 hod. na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. V akci na měsíc prosinec nabízí: HOVĚZÍ ZADNÍ za 209,-/kg, VEPŘOVÁ KÝTA za 110,-/kg, KUŘECÍ ČTVRTKY za 49,-/kg a škvarky za 139,-/kg.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde