Hlášení 15. června

15.06.2018
  1. Újezdská rozmarýna pořádá ve dnech od 15. do 17. června 2018 výstavu fotografií Radka Sychy nazvanou Očekávání. Výstava bude slavnostně otevřena dnes v 17.00 hodin ve vzdělávacím centru U kapličky na Nádražní ulici. Dnes bude otevřena do 19 hodin. V sobotu 16. a v neděli 17. června bude výstava otevřena od 10.00 do 18.00 hodin. Všichni občané jsou srdečně zváni.
  2. Občanské sdružení Rybáři Újezd u Brna pořádá pod záštitou starosty města v sobotu 16. června na rychmanovském rybníku tradiční dětské rybářské závody. Závody jsou určeny pro mládež do 16 let. Registrace účastníků je od 8 hodin, zahájení závodů je v 9 hodin. Po skončení ve 12 hodin bude provedeno vyhodnocení a předání cen. Občerstvení je zajištěno. Dále výbor svým členům oznamuje, že dnes od 17 hodin proběhne u rychmanovského rybníku brigáda.
  3. Nadační fond Jamiro zve občany na vystoupení dětí z dětského soboru Jamírek v rámci celorepublikové akce „Cimbály na ulici“, které se bude konat v neděli 17. června v 17 hodin v parku na Nádražní ulici. Na pořadu jsou písničky při cimbálu z jejich vlastního repertoáru.
  4. Místní organizace KDU-ČSL spolu s Újezdskou Rozmarýnou pořádají v neděli 24. června 2018 autobusový zájezd na Mezinárodní folklórní festival „Strážnice“. Na tomto festivalu bude mimo jiné vystupovat i Újezdská Rozmarýna se Žatčanskými mužáky v programu Ta brněnská mája tenká. Odjezd z Újezdu je v neděli 24. června v 9.30 hodin od školy. Odjezd ze Strážnice zpět je v 18 hodin. Vstupné na neděli je 150,- Kč, děti, důchodci a držitelé zdravotních průkazů mají vstup volný. Zájemci se mohou hlásit u paní Havlátové na telefonu 602 565 474.

INZERCE

  • Řeznictví v Újezdě u Brna nabízí denně čerstvé vepřové, hovězí, kuřecí a krůtí maso, čerstvé saláty, obložené chlebíčky, klobásy na gril, uzená masa a velký výběr uzenin, maďarské výpečky, škvarky, sádlo a výrobky ze zabíjačky a další uzenářské výrobky. Dále přijímají objednávky na aspikové dorty, plněná uzená selátka a chlebíčky. Personál prodejny se těší na vaši návštěvu.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde