Hlášení 6. června

06.06.2019

  1. Město Újezd u Brna nabízí tyto nejbližší akce:

    • 25. 6. 2019 VÝLET PRO SENIORY DO KROMĚŘÍŽE, kde bude prohlídka reprezentačních sálů a obrazárny v místním zámku. Po té volno na oběd. A ve 14:00 hodin prohlídka Květné zahrady. Odjezd od radnice v 8:30 hod., předpokládaný návrat v 17:00 hodin.
    • 29. 8. 2019 S ROZMARÝNOU DO SENÁTU – je určeno pro všechny věkové kategorie. Po příjezdu do Prahy je možnost prohlídky Malé Strany. V odpoledních hodinách navštívíme historické prostory Senátu. Vystoupení Rozmarýny proběhne od 17:00 do 18:00 hodin ve Valdštejnské zahradě. Odjezd od radnice v 8:00 hodin.

  2. Na obě tyto akce se můžete přihlásit v prodejně M-Boty na Štefánikově ulici nebo e-mailem podatelna@ujezdubrna.cz.

INZERCE

  • Společnost Beton Brož s. r. o. se sídlem v Otnicích, jledá do svého týmu nové pracovníky na pozice: Provozní údržbář-zámečník nebo elektrikář, Strojník lisu, Obsluha balící linky, Pracovník zakázkové výroby, Řidič VZV-skladník, Zedník. nabízíme práci na HPP s možností rozvoje, nadstandartní příplatky, zaškolení, výrazné zaměstnanecké slevy, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, zvýhodněné telefonní tarify (i pro členy rodiny). V případě zájmu kontaktujte paní Tichou na tel.: 737 285 104, ticha@diton.cz.
  • Společnost Nekupto s.r.o., která je dlouholetým lídrem na trhu v oboru dárkových a papírenských předmětů, hledá nového kolegu na pozici „SKLADNÍK“ s nástupem ihned nebo dohodou. Místem výkonu Šlapanice*Bedřichovice. Bližší informace získáte na tel. 770 120 292 nebo na web. stránkách www.nekupto.cz. Životopisy můžete zasílat na email: romana.burianova@nekupto.cz.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde