Hlášení 6. prosince

06.12.2018
  1. Česká pošta, pobočka v Újezdě u Brna upozorňuje občany na změnu pracovní doby platné od 7. prosince, ke které dojde z důvodu momentální personální krize. V pondělí a ve středu bude pošta otevřena od 8 do 11 hodin a odpoledne od 13 do 18 hodin. V úterý bude pošta otevřena pouze dopoledne od 8 do 12.30 hodin, ve čtvrtek bude otevřeno pouze odpoledne, a to do 13 do 17 hodin, a v pátek bude otevřeno také pouze dopoledne od 8 do 12.30 hodin. Česká pošta děkuje občanům za pochopení.
  2. Na základě několika podnětů Město Újezd u Brna vyzývá občany, aby přinesli na městský úřad své požadavky, které se týkají úpravy hlasitosti a nastavení ampliónů místního rozhlasu. Své požadavky doručte v písemné formě do čtvrtka 20. prosince na podatelnu. Děkujeme.
  3. Základní škola Újezd u Brna ve spolupráci s nadačním fondem si Vás dovoluje srdečně pozvat na vánoční výstavu a jarmark žákovských prací, které se konají v úterý 11. prosince od 14 do 18 hodin v jídelně základní školy. Součástí akce budou vánoční dílny, výstava k výročí republiky a další překvapení.
  4. Vedoucí klubovny pro děti a mládež v parku zve všechny děti na  akci zdobení perníčků, které se bude konat v sobotu 8. prosince od 13.00 - 17.00 hodin v klubovně v parku.
  5. Cimbálová muzika Šternovjan ve spolupráci s SHM, městem Újezd u Brna a Českým rozhlasem Brno vás srdečně zve na benefiční adventní koncerty. První z nich se uskuteční ve středu 12. prosince v 18:00 na náměstí Svobody v Brně a bude živě přenášen Českým rozhlasem Brno, jako host vystoupí Mužáci ze Žatčan. Druhý se uskuteční 15. prosince v 17:00 v obřadní síni u hřbitova v Újezdě u Brna.  Hostem programu bude pěvecký sbor Rokytenka z Liptálu a DFS Šternovjánek. Dobrovolné vstupné bude předáno nadaci POMÁHÁME.
  6. Kulturně školská komise ve spolupráci s Městem Újezd u Brna Vás srdečně zve na Vánoční dílničky, které se uskuteční v sobotu 8. prosince v době od 14 do 17 hodin v jídelně domu s pečovatelskou službou na Rychmanově. Vytvořit si můžete vánoční svícen, andílky, zvonečky nebo jinou vánoční výzdobu. Materiál pro výrobu bude připraven, popř. si můžete přinést ozdoby sami.
  7. TJ Sokol Újezd u Brna zve všechny příznivce na Setkání u vánočního stromu před Sokolovnou v sobotu 8. prosince. Občerstvení je zajištěno a bude se podávat od 16.45 hodin. Samotné rozsvícení vánočního stromu proběhne v 17 hodin. Připraven je bohatý doprovodný program.
  8. Volejbalistky Sokola Újezd u Brna Vás zvou na poslední mistrovské dvojutkání krajského přeboru žen v roce 2018, které se uskuteční tuto sobotu 8. prosince od 9:00 hodin ve školní tělocvičně. Domácí přivítají loňského vítěze a vedoucí tým soutěže Moravskou Slávii Brno.
  9. Kulturně školská komise zve srdečně občany na vánoční koncert houslového mistra Václava Hudečka, který se uskuteční v úterý 11. prosince v 17 hodin v obřadní síni u hřbitova. Těšit se můžete na výběr tradičních vánočních melodií a koledy v podání známého houslového virtuose a jeho doprovodu. Vstup je zdarma.

INZERCE

  • Soukromý prodejce pan Veselý z Pohořelic bude zítra, v pátek 7. prosince v době od 12.30 do 12.45 hodin prodávat živé ryby, a to kapr 1. Třída za 85,- Kč/kg, kapr výběr za 95,- Kč/kg, amur za 100,- Kč/kg, tolstolobik za 62,- Kč/kg a pstruh duhový za 175,- Kč/kg. Dále nabízí víno bílé a červené za 50,- Kč/l.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde