Hlášení 16. srpna

16.08.2018
 1. Společnost E-ON upozorňuje občany, že z důvodu prací na zařízení distribuční soustavy bude v pátek 17. srpna 2018 v době od 8.00 do 12.00 hodin omezena dodávka elektrického proudu v těchto ulicích: Lidická ulice mimo čp. 410, Nádražní od Sokolnic po čp. 440 a 375 včetně Penny marketu, ulice Revoluční, Rozprýmova, 9. května a ulice Za Tratí od Nádražní po smuteční síň. Děkujeme občanům za pochopení.
 2. Újezdská chasa za podpory města Újezd u Brna a TJ Sokol Újezd u Brna vás srdečně zve na kácení máje a besedu u cimbálu s CM ŠTERNOVJAN, které se uskuteční v pátek 17. srpna v 18:00 v areálu za sokolovnou. Kromě kácení máje se můžete těšit na taneční workshop s chasou, nebo dražbu špičky máje. Občerstvení je zajištěno.
 3. MUDr. Šultes oznamuje občanům, že v pátek 17. srpna nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kudrnová.
 4. Vedoucí Klubovny dětí a mládeže v parku u Penzionu zve všechny děti na zábavné odpoledne, které proběhne v sobotu 18. srpna. Od 13:00 hodin bude probíhat „Hledání pokladu“ a od 14:30 hodin bude probíhat „Balónková vodní bitva“. Doporučujeme vzít s sebou náhradní oblečení.

INZERCE

 • Provozovna Doktor Optik Moravia ve Šlapanicích oznamuje občanům, že pro vás mají připravené kompletní dioptrické brýle pouze za cenu 1690,- Kč. Přijďte se podívat na jejich pobočky Doktor Optik Moravia na Masarykově náměstí ve Šlapanicích.
 • Drůbežárna Prace bude v pátek  17. srpna   v 9:00 hodin prodávat kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, jatečné kachny o váze 3-3,5 kg za 190 Kč, dále nabízejí krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,  a dále pak budou  vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.
  Společnost STAREX hledá pro provozovnu stavebnin v Nesvačilce:
  - skladníka
  - řidiče nákladního vozidla
  - obchodního zástupce
  - prodavače/ku.
  Nástup možný ihned. Informace na tel. 545 219 650. Životopis prosím zašlete na e-mail : sekretariat@starex.cz.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde