Hlášení 18. září

18.09.2018
  1. Vážení občané, s radostí oznamujeme, že vozovka v ulici U parku  na vodoteči je již dokončena. Běžte si prohlédnout, jak se rozšíření vozovky o 3 metry podařilo - krásně průjezdná ulice včetně parkovacích míst.
  2. Společnost E-ON upozorňuje občany, že z důvodu prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pondělí 24. září v době od 7.30 do 15.00 hodin, a to v ulicích Hybešova od Komenského po čp. 964 a 57 mimo městský úřad, Na zahrádkách, Příční, Štefánikova mimo čp. 427, U parku, V sádku od čp. 517 a 831 po konec ulice směr Hostěrádky-Rešov. Děkujeme občanům za pochopení.
  3. Vedoucí klubovny dětí a mládeže oznamuje, že z důvodu ošetřování nemocného dítěte, bude klubovna dočasně uzavřena. Znovuotevření bude včas oznámeno městským rozhlasem.
  4. Ředitelka mateřské školy vyhlašuje konkurzní řízení na pozici učitel/učitelka za zástup za mateřskou dovolenou. Žádá uchazeče, aby zaslali strukturovaný životopis na adresu Mateřské školy, Palackého 200, Újezd u Brna v obálce označené nápisem konkurz do 21.9.2018. Konkurzní řízení proběhne dne 25.9.2018 v 9.00h v mateřské škole.
  5. Taneční klub Starlet Brno a město Újezd u Brna si Vás dovolují pozvat na národní taneční ligu a společenský galavečer. Akce se koná v pátek 28. Září v tělocvičně základní školy. Soutěže párů probíhají od 10 hodin, večerní program započne v 17 hodin, galavečer s bohatým programem začíná v 19 hodin. Vstupenky ke stolům a na Galavečer zakoupíte v předprodeji od středy na podatelně městského úřadu. Vstup bude možno zakoupit také na místě. Program moderuje a také zahraje mistr Felix Slováček. Vystoupí přední tanečníci české taneční scény a mnoho dalšího.

INZERCE

  • Zahradnictví Dany Rolencové v ulici Za Tratí oznamuje, že přijímá objednávky na dušičkovou vazbu.
  • Soukromý prodejce oznamuje zahájení prodeje červeného burčáku z vlastní vinice od středy 19. září. Cena je 100,- Kč za 1,5 l. Prodej je vzhledem k technologii výroby časově omezen. K dostání bude na adrese Masarykova 48, Újezd u Brna.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde