Hlášení 8. března

08.03.2019
  1. Město Újezd u Brna nabízí k pronájmu novinový stánek u radnice. Bližší informace jsou k dispozici na úřední desce nebo na městském úřadě, tel. 544 224 336.
  2. Obec Telnice vyhlašuje výběrové řízení na místo Referent/ka státní správy a samosprávy – účetní, jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky na uchazeče – min. SŠ vzdělání s maturitou, uživatelská praxe na PC, znalost podvojného účetnictví, trestní bezúhonnost, pečlivost, flexibilita, dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, příjemné vystupování. Podrobnější informace získáte na vývěsce města nebo na tel. 544 224 410.

INZERCE

  • Oznamujeme občanům, že pro naše město nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města, a to na telefonním čísle 777-888-332.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde