Hlášení 10. července

10.07.2018
  1. Starosta města Újezd u Brna zve všechny občany na 27. zasedání zastupitelstva města, které se bude konat ve čtvrtek 12. července od 18.00 hodin v zasedací místnosti městského úřadu. Zasedání je veřejné.
  2. Město Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce referent/referentka města Újezd u Brna. Nástup dle dohody. Bližší informace o požadavcích na pozici a náležitostech písemné přihlášky najdete na webu města, úřední desce města a na vývěsce městského úřadu. Přihlášky podávejte do 15. července písemně na adresu Města Újezd u Brna.
  3. Protože se na městský úřad obrátilo větší množství obyvatel ve věci dalšího využití bývalého vojenského areálu převedeného do majetku města, rada města rozhodla, že se tuto sobotu 14. července 2018 bude konat ve vojenském areálu na Staré hoře Den otevřených dveří, a to v době od 9.30 do 15.00 hodin.
  4. Starosta města zve srdečně obyvatele Újezdu na koncert houslového mistra Václava Hudečka, který se koná u příležitosti ukončení dostavby smuteční síně u hřbitova. Koncert se koná v sobotu 14. července 2018 v 17.00 hodin v obřadní síni u hřbitova. Vstup je zdarma.
  5. V rámci 13. Újezdského kulturního léta Vás starosta města ve spolupráci s kulturní komisí zve na první letní koncert, který se bude konat v neděli 15. července 2018 od 17.00 hodin v parku na Nádražní ulici. Hrát a zpívat Vám bude místní cimbálová muzika Šternovjan. Vstup je zdarma.
  6. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude z technických důvodů otevřen v pátek 13. července pouze do 17.00 hodin a v sobotu 14. července bude opět z technických důvodů otevřen pouze od 8.00 do 12.00 hodin.
  7. Základní škola Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa učitel/ka s aprobací 1. stupeň na ZŠ Újezd u Brna. Informace o předpokladech pro výkon práce a náležitosti písemné přihlášky najdete na pracovní vývěsce městského úřadu nebo na webu města. Předpokládaný nástup od 27.8.2018. Zájemci mohou své písemné přihlášky se všemi přílohami zasílat na adresu Základní školy v Újezd u Brna, Školní 284.

INZERCE

  • Firma Elektro Spáčil hledá účetní na částečný pracovní úvazek, možno i na živnostenský list. Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené. Požadují zkušenosti v oboru, znalost podvojného účetnictví a mzdové problematiky. Nástup možný ihned. Informace na telefonu č. 775 919 979 nebo na prodejně v Újezdě u Brna.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde