Hlášení 21. ledna

21.01.2019
  1. Jiráskova knihovna v Újezdě u Brna oznamuje čtenářům, že z důvodu nemoci bude knihovna v tomto týdnu – tedy od 21. do 25. ledna uzavřena. Děkujeme za pochopení.
  2. Obec Sokolnice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Referent/ka na úseku územního plánování a stavebního řádu. Bližší informace o pracovní pozici a náležitosti písemné přihlášky najdete na pracovní vývěsce města nebo na webových stránkách obce Sokolnice. Termín nástupu od 1.3.2019.  Zájemci mohou své přihlášky se strukturovaných životopisem a všemi přílohami zasílat do 8. února 2019 na adresu Obecního úřadu Sokolnice, Komenského 435.
  3. Obec Moutnice vyhlašuje výběrové řízení na vedoucí pracovní místo ředitele nebo ředitelky Základní školy a mateřské školy Moutnice. Předpokládaný nástup od 1.7.2019, případně dle dohody. Přihlášky do výběrového řízení je nutno zaslat do 25. února 2019 na adresu Obecního úřadu v Moutnicích v uzavřené obálce s nápisem Neotvírat – konkursní řízení. Náležitosti písemné přihlášky a další informace najdete na pracovní vývěsce města nebo na webových stránkách obce Moutnice.
  4. Občanské sdružení Na kolečkách zve všechny občany na benefiční koncert houslistky Esther Yoo a Czech Virtuosi. Čtyřiceti členný orchestr doprovází mladičkou američanku žijící v Belgii po naší vlasti.  Koncert se koná v pondělí 4. února v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Předprodej vstupenek je v prodejně M- Boty, na Štefánikově ulici. Do konce ledna sleva vstupenky o 50 Kč.
  5. Ve čtvrtek 24. ledna v době od 8 do 14 hodin bude v Lékárně U naděje probíhat měření ABI indexu pro zjištění ischemické choroby dolních končetin a poruchy prokrvení nohou. Měření zajistí zaměstnanci lékárny U naděje zdarma. Pro měření je nutné se zaregistrovat přímo v lékárně nebo telefonicky na čísle 544 224 261.

INZERCE

  • Společnost Thermotechnika Bohemia Újezd u Brna, hledá brigádníka pro úklid kancelářských prostor. Úklid je možno provádět od pondělí do pátku v době od 7 do 15 hodin, jedná se cca o 12 hodin týdně. Nabízejí 100,- Kč/hodinu, nástup možný ihned. Zájemci mohou volat paní Veroniku Markovou tel. 734 171 422 nebo psát na e-mail markova@tcbohemia.com.
  • Pracující, dobře vydělávající otec se 14 letým synem hledá dům nebo byt k pronájmu v Újezdě u Brna. Bez realitní kanceláře. Rodina je z Újezdu u Brna. Nabídky prosím na telefon 776 008 007.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde