Hlášení 10. ledna

10.01.2018
  1. Oznamujeme občanům, že ve dnech 12. a 13. ledna 2018 proběhne 1. kolo volby prezidenta České republiky. Volit se bude ve dvou okrscích – okrsek č. 1 je v budově základní školy, okrsek č. 2 je v budově domu s pečovatelskou službou. V pátek se volební místnosti otevírají ve 14 hodin a uzavřou se ve 22 hodin. V sobotu se volební místnosti otevírají v 8 hodin a uzavřou se v 14 hodin. Občanům bude umožněno volit po předložení občanského průkazu, cestovního pasu či jiného zákonem povoleného dokladu totožnosti.
  2. Upozorňujeme občany, kteří se budou chtít zúčastnit volby prezidenta republiky ve dnech 12. a 13. ledna 2018 a jejich zdravotní stav jim nedovoluje se dostavit do volební místnosti, aby se nahlásili na podatelně do čtvrtka 11. ledna. V den voleb je pak navštíví členové komise s přenosnou urnou.
  3. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v sobotu 13. ledna uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  4. Oznamujeme občanům, že z důvodu nepřízně počasí je dnes kluziště v areálu základní školy uzavřeno.
  5. Vedoucí klubovny dětí a mládeže oznamuje, že od 15. ledna dochází ke změně otevírací doby v klubovně. Klubovna bude nově otevřena od úterý do soboty vždy od 13 do 19 hodin. V neděli a v pondělí je klubovna uzavřena.
  6. Fotbalový klub Újezd u Brna si vás dovoluje pozvat na tradiční sportovní ples, který otevře plesovou sezónu. Akce se uskuteční v sobotu 13. ledna od 20:00 v sálu restaurace „Na Rychtě“. K tanci a poslechu hraje skupina Benny Q, připravena je bohatá tombola a občerstvení je zajištěno. Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím paní Mácové v prodejně textilu na ulici Školní.

INZERCE

  • Majitelka prodejny Second Handu na ulici Štefánikova 326 oznamuje, že od pondělí 8. ledna 2018 probíhá totální výprodej zboží. Vše za cenu 19,90 Kč za kus. V nabídce jsou bundy, rifle, mikiny, svetry a další zboží, dámské, pánské i dětské. Otevírací doba je od 8 do 13 hodin a odpoledne od 14 do 17 hodin.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek 11. ledna od 8:30 do 10:00 hod. na obvyklém prodejním místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. V akci na měsíc leden nabízí: BLAŽOVSKÁ  KLOBÁSA za 129,-/kg, HOVĚZÍ KRK za 179,-/kg, VEPŘOVÁ  KÝTA BEZ  KOSTI za 109,-/kg a KUŘECÍ KŘÍDLA za 49,-/kg.       
  • Prodejna Kaufland hledá brigádníka na roznos letáků v Újezdě u Brna, a to každou středu. Zájemci volejte 608 54 53 64.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde