Hlášení 10. listopadu

10.11.2017
  1. Otničtí zahrádkáři uspořádají Ukázku řemesel a ručních prací. Čtyřicet pět řemeslníků Vám nabídne zajímavé a netradiční výrobky. Zveme Vás v sobotu 11. listopadu od 9 do 16 hodin do Dělnického domu v Otnicích. Akce bude obohacena prodejem zabíjačkových výrobků a Svatomartinským vínem.
  2. Občanské sdružení Na kolečkách zve všechny občany na benefiční koncert japonské houslistky Esther Yoo, dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi. Koncert se koná v neděli 19. listopadu v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Benefice je určena na rehabilitační pomůcky pro pětiletého Danielka. Předprodej vstupenek je v prodejně M-Boty na ulici Štefánikova.
  3. Obec Krumvíř a organizační rada festivalu Kraj beze stínu Vás zvou na koncert nadžánrové kapely Cimbal Classic Katky a Dalibora Štruncových, který se uskuteční v neděli 12. listopadu 2017 v kulturním domě v Krumvíři. Odpoledne si můžete užít s výbornou muzikou, vínem, čokoládovými pralinkami a kávou z pražírny Dobrý kafe. Začátek koncertu je v 17:00. Prodej vstupenek pouze na místě od 16:00.
  4. Mateřský klub Ovečka zve všechny malé i velké na lampiónový průvod. Přijďte s námi oslavit svátek svatého Martina. Akce se koná v sobotu 11. listopadu 2017 v 17 hodin v parku naproti sokolovny. Těšit se můžete na drobné soutěže, malé překvapení a v 17:30 přijede svatý Martin na koni a povede lampiónový průvod. Ukončení průvodu bude kolem 18 hodiny na oratoři.

INZERCE

  • Domov u Františka přijme do pracovního poměru na dobu určitou uklízečku – zástup za dlouhodobou nemoc. Nástup možný ihned. Plat dle platné legislativy. Informace u paní Rábové osobně v domově nebo na mobilu 727 900 747.
  • Restaurace Maxwell na Nádražní ulici Vás srdečně zve na tradiční Svatomartinské menu, které se bude podávat od soboty 11. listopadu. Rezervace na telefonním čísle 544 211 031 nebo v restauraci.
  • Restaurace Maxwell přijme spolehlivého řidiče na rozvoz jídel. Bližší informace na tel. 544 211 031 nebo v restauraci.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde