Hlášení 10. prosince

10.12.2018
  1. Starostka města zve všechny občany na 2. zasedání zastupitelstva města Újezd u Brna, které se bude konat v pondělí 17. prosince v 18 hodin v sále restaurace Na Rychtě. Zasedání zastupitelstva je jako vždy veřejné.
  2. Kulturně školská komise zve srdečně občany na vánoční koncert houslového mistra Václava Hudečka, který se uskuteční zítra, v úterý 11. prosince v 17 hodin v obřadní síni u hřbitova. Těšit se můžete na výběr tradičních vánočních melodií a koledy v podání známého houslového virtuose a jeho doprovodu. Vstup je zdarma.
  3. Základní škola Újezd u Brna ve spolupráce s Nadačním fondem Vás srdečně zve na Vánoční výstavu a jarmark žákovských prací, které se konají zítra, v úterý 11. prosince od 14 do 18 hodin v jídelně základní školy. Součástí akce jsou vánoční dílny, výstava k výročí republiky a další překvapení.
  4. Cimbálová muzika Šternovjan ve spolupráci s SHM, městem Újezd u Brna a Českým rozhlasem Brno vás srdečně zve na benefiční adventní koncerty. První z nich se uskuteční ve středu 12. prosince v 18:00 na náměstí Svobody v Brně a bude živě přenášen Českým rozhlasem Brno, jako host vystoupí Mužáci ze Žatčan. Druhý se uskuteční 15. prosince v 17:00 v obřadní síni u hřbitova v Újezdě u Brna.  Hostem programu bude pěvecký sbor Rokytenka z Liptálu a DFS Šternovjánek. Dobrovolné vstupné bude předáno nadaci POMÁHÁME.
  5. Městys Pozořice vyhlašuje výběrové řízení na pozici úředníka nebo úřednice stavebního úřadu. Požadavky: VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání v oboru stavebním, znalost práce na PC, schopnost jednat s lidmi, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz skupiny B, výhodou je praxe ve veřejné správě, zvláštní odborná způsobilost a znalost územně plánovací a stavební problematiky. Přihlášky s požadovanými doklady a profesním životopisem mohou zájemci doručit na adresu Městys Pozořice, Na Městečku 14 do 18. ledna 2019. Nástup dle dohody.
  6. Zemědělské družstvo Sokolnice oznamuje majitelům pozemků, že pachtovné za rok 2018 se bude vyplácet ve středu 12. prosince od 13 do 17 hodin v administrativní budově zemědělského družstva Sokolnice. Platné pachtovní smlouvy je nutné vzít s sebou.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde