Hlášení 10. října

10.10.2017
  1. Ve dnech 16. až 22. října se koná nepřetržitá výluka koleje mezi stanicemi Sokolnice-Telnice až Holubice. Zahájena bude v pondělí 16. října v 8.10 hod a ukončena v neděli dne 22. října v 18.10 hod. V tento čas budou vlaky v uvedeném úseku nahrazeny autobusy. Bližší informace jsou ve výlukovém jízdním řádu, který byl vyvěšen na vlakových zastávkách a najdete ho i na vývěsce městského úřadu. Časy příjezdů a odjezdů jednotlivých spojů náhradní dopravy mohou být posunuty. Ve směru ze ŽST Křenovice horní n. nebude v ŽST Sokolnice-Telnice zachován přípoj na vlak. Autobusy z Křenovic však pokračují dále až do Brna. V Sokolnicích a v Brně-Chrlicích bude zastavovat jen pro výstup.
  2. MUDr. Šultes oznamuje občanům, že v době od 11. října do 13. října 2017 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kudrnová.
  3. MĚSTSKÁ JIRÁSKOVA KNIHOVNA POŘÁDÁ BESEDU S ING. ALEŠEM SVOBODOU NA TÉMA BRNĚNSKÉ PODZEMÍ – JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ A KOSTNICE. AKCE SE KONÁ VE ČTVRTEK 12. října V 17:00 HODIN V KNIHOVNĚ.

INZERCE

  • Soukromý prodejce pan Synek z Vacenovic bude zítra, ve středu 11. října v době od 11.30 do 12.00 hodin na obvyklém místě prodávat jablka Golden a Gala za cenu 18 – 22,- Kč/kg, brambory a cibuli na uskladnění za 10,- Kč/kg, a med a česnek za cenu 140,- Kč/kg.
  • ADOSA a.s., provozovna Židlochovice přijme do pracovního poměru opraváře a  autoelektrikáře motorových vozidel. Požadují vzdělání v oboru, praxe výhodou, ŘP sk. C nebo D – výhodou nebo zařídí a zaplatí, pracovní flexibilitu, bezúhonnost, loajalitu. Nabízí zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, prémiovou složku závislou na výkonu, jízdní výhody v podobě jízdy zdarma v IDS pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek 1.500 Kč ročně na rekreaci, dotované firemní stravování, pracovní firemní oděv a vybavení. Více informací na www.adosa.cz.
  • Zahradnictví Dany Rolencové v Újezdě u Brna, v ulici Za Tratí prodává hrnkové a řezané chrysantémy, vřes a macešky.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde