Hlášení 21. srpna

21.08.2017
  1. Starosta města ve spolupráci s kulturní komisí zve srdečně občany na v pořadí už čtvrtý letošní letní koncert, a to v neděli 27. srpna v 16 hodin do parku na Nádražní ulici. Pozor – změna dobu začátku koncertu – koncert začíná už v 16 hodin! Tentokrát Vám pro dobrou náladu a pobavení bude hrát swingová kapela Melody Gentlemans.
  2. Starosta města Vás u příležitosti otevření dvou zrekonstruovaných městských lokalit – náměstí sv. Jana a ulice Nad Sklepy zve na městskou slavnost, a to v sobotu 2. září 2017 od 15 hodin. Návštěvníci se mimo jiné mohou těšit na kulturní program, program pro děti, maškarní rej pro děti, občerstvení, prezentaci vín z Vinařství Rozařín a pozvanou folkovou skupinu a cimbálovou muziku Šternovjan. Městská slavnost se bude konat v obou zrekonstruovaných lokalitách.
  3. Městský policie upozorňuje občany, že se včera na Masarykově ulici u čísla 44 našla červená mikina, červené sportovní boty a svazek klíčů. Kdo tyto věci postrádá, může se o ně přihlásit na služebně městské policie nebo na čísle 602 500 584.
  4. TJ Sokol Sokolnice pořádá v pátek 25. srpna od 16 hodin tradiční hudební festival Saň Day Fest, na kterém vystoupí mimo jiné brněnská kapela Morčata na útěku a slovenská skupina Tublatanka. Předprodej vstupenek v restauraci U Husara v Sokolnicích nebo na čísle 602710719. Srdečně zvou pořadatelé! Akce se uskuteční za jakéhokoliv počasí!

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde