Hlášení 11. února

11.02.2019
  1. Starostka města ve spolupráci s kulturní komisí Vás srdečně zve na 15. Reprezentační ples, který se uskuteční v pátek 22. února ve 20 hodin v sále restaurace na Rychtě. Předprodej vstupenek probíhá od úterý 5. února na podatelně městského úřadu. Cena vstupenky je 200,- Kč a je v ní započtena místenka a večeře. Čeká na Vás příjemná atmosféra, předtančení, chutné jídlo a pití a dobrá zábava.
  2. MUDr. Kudrnová upozorňuje občany, že ve čtvrtek 14. února bude mít výjimečně ranní ordinaci.
  3. Sbor dobrovolných hasičů Vás srdečně zve na již tradiční hasičský ples. Tento se koná v sobotu 16. února 2019 ve 20:00 hodin v sále restaurace NA RYCHTĚ. K tanci a poslechu hraje skupina BLÍŽENCI. Sbor připravil: drobné občerstvení, tombolu, projekci fotografií. Předprodej vstupenek a rezervace míst ve vinárně a salonku je u pana Vítka ve Vilíksportu. Dary do tomboly se přijímají v sobotu do 16 hodin.
  4. Obec Moutnice vyhlašuje výběrové řízení na vedoucí pracovní místo ředitele nebo ředitelky Základní školy a mateřské školy Moutnice. Předpokládaný nástup od 1.7.2019, případně dle dohody. Přihlášky do výběrového řízení je nutno zaslat do 25. února 2019 na adresu Obecního úřadu v Moutnicích v uzavřené obálce s nápisem Neotvírat – konkursní řízení. Náležitosti písemné přihlášky a další informace najdete na pracovní vývěsce města nebo na webových stránkách obce Moutnice.
  5. Obec Telnice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice referent/referentka státní správy a samosprávy – účetní. Pracovní náplní je kompletní znalost podvojného účetnictví obce, platební a zúčtovací styk s bankami, vedení pokladny, správa výkazů, reportů a statistik, spolupráce se mzdovou účtárnou, správa pohledávek a další. Požadavky na pracovní pozici a náležitosti písemné přihlášky najdete buď na webových stránkách obce Telnice nebo na městské pracovní vývěsce. Nástup co nejdříve. Přihlášky se přijímají v uzavřené a nadepsané obálce do 15. února na adrese Obecní úřad Telnice, Růžová 243.
  6. Městská policie upozorňuje občany, že se v pátek a během víkendu našly dva svazky klíčů. Kdo je postrádá, může se o ně přihlásit na služebně městské policie.

INZERCE

  • Firma Nábytek MIKULÍK Vranovice vyhlašuje velký VÝPRODEJ NÁBYTKU na prodejně ve Vranovicích od 15. února do 15.března 2019 z důvodu uvolnění skladovacích prostor pro novou kolekci. Vybraný sortiment nábytku zlevňují až o 70%. Zveme srdečně zákazníky k výhodnému nákupu nábytku ve Vranovicích.
  • Společnost NÁBYTEK  MIKULÍK  VRANOVICE nabízí volnou pracovní pozici ASISTENT/KA PRODEJE NÁBYTKU do prodejny ve Vranovicích. Pokud jste komunikativní, kreativní, rád(a) pracujete s lidmi a obchod je Vaší vášní,  můžete zaslat svůj životopis na email:personalni@nabytek-mikulik.cz nebo volat p. Petra Venková mob: 608 746 080.
  • Společnost DELIKOMAT s. r. o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Referent(ka) controllingu. Hlavní pracovní náplní je zpracovávání a vytváření reportů, spolupráce na měsíčních uzávěrkách. Práce je na plný úvazek a místem výkonu práce je centrála společnosti v Modřicích u Brna. Požadované vzdělání minimálně středoškolské ekonomického směru. Pro výkon této pracovní pozice požadují velmi dobré znalosti MS Excel, zálibu v práci s čísly a tabulkami, analytické a logické myšlení a pečlivost. Nabízí: možnost nástupu ihned, práci ve stabilní firmě v moderním prostředí, stravenky v hodnotě 110 Kč, 13. a 14. plat, každoroční valorizaci mzdy a balíček dalších zaměstnaneckých benefitů. Více informací o nabízené pozici a kontakt naleznete na webu společnosti www.delikomat.cz.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde