Hlášení 12. března

12.03.2018
  1. Předsedkyně kulturní komise oznamuje občanům, kteří si objednali vstupenky na divadelní představení „Jezinky a bezinky“, a ještě si je nevyzvedli, že jsou připravené k vyzvednutí u paní Mácové v prodejně textilu na Školní ulici.
  2. Upozorňujeme občany, že od čtvrtka 15. března do úterý 20. března bude pracovník společnosti Montgas provádět odečty stavů plynoměrů. Odečty se týkají všech dodavatelů plynu. Odečty budou prováděny u všech domů. V případě nepřítomnosti vyvěste stav na viditelném místě.

INZERCE

  • Vedoucí prodejny M-Boty paní Míša Bímová oznamuje zákazníkům, že v týdnu od 12. března do 17. března nabízí slevu 20% na celý nákup. Těší se na vaši návštěvu.
  • Oznamujeme občanům, že pro naše město nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás přijímá objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města, a to na telefonním čísle 777-888-332. Firma nabízí nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu - dnes se slevou až 30%.
  • LILA Domov pro postižené děti Otnice,p.o. přijme do hlavního pracovního poměru kuchaře nebo kuchařku, podmínkou je vyučení v oboru, a dále přijme kvalifikovaného fyzioterapeuta. Nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit přímo v domově na adrese Boženy Němcové 151, Otnice, mailem lila@lila.cz nebo  telefonicky na čísle 544240032.
  • Drůbežárna Prace bude v úterý  13. března v 9:00 hodin prodávat kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks,  krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, a dále pak vykupovat králičí kožky za cenu 10-15 Kč/ks. Stanoviště budou mít na obvyklém místě.
  • Společnost AgroMonet, a.s. pracoviště Těšany, hledá do svého kolektivu pracovníky na pozici Ošetřovatelka hospodářských zvířat a Údržbář. Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte p. Ardelyho,  tel. č. 725 082 269.
  • NEY Spořitelní družstvo oznamuje otevření nové pobočky v Brně a nabízí při této příležitosti zvýhodněný termínovaný vklad s roční úrokovou sazbou až 3,4 %. Zastavte se na kávu a pro více informací nebo volejte telefonní číslo: 778 711 070. Těší se na Vás v Brně na adrese: budova Dorn, ulice Dornych 38, vedle galerie Vaňkovka. www.ney.czPodnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde