Hlášení 12. ledna

12.01.2018
  1. Oznamujeme občanům, že ve dnech 12. a 13. ledna 2018 proběhne 1. kolo volby prezidenta České republiky. Volit se bude ve dvou okrscích – okrsek č. 1 je v budově základní školy, okrsek č. 2 je v budově domu s pečovatelskou službou. V pátek se volební místnosti otevírají ve 14 hodin a uzavřou se ve 22 hodin. V sobotu se volební místnosti otevírají v 8 hodin a uzavřou se v 14 hodin. Občanům bude umožněno volit po předložení občanského průkazu, cestovního pasu či jiného zákonem povoleného dokladu totožnosti.
  2. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v sobotu 13. ledna uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  3. Vedoucí klubovny dětí a mládeže oznamuje, že od 15. ledna dochází ke změně otevírací doby v klubovně. Klubovna bude nově otevřena od úterý do soboty vždy od 13 do 19 hodin. V neděli a v pondělí je klubovna uzavřena.
  4. Fotbalový klub Újezd u Brna si vás dovoluje pozvat na tradiční sportovní ples, který otevře plesovou sezónu. Akce se uskuteční v sobotu 13. ledna od 20:00 v sálu restaurace „Na Rychtě“. K tanci a poslechu hraje skupina Benny Q, připravena je bohatá tombola a občerstvení je zajištěno. Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím paní Mácové v prodejně textilu na ulici Školní.

INZERCE

  • Prodejna Kaufland hledá brigádníka na roznos letáků v Újezdě u Brna, a to každou středu. Zájemci volejte 608 54 53 64.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde