Hlášení 12. října

12.10.2017
  1. Ve dnech 16. až 22. října se koná nepřetržitá výluka koleje mezi stanicemi Sokolnice-Telnice až Holubice. Zahájena bude v pondělí 16. října v 8.10 hod a ukončena v neděli dne 22. října v 18.10 hod. V tento čas budou vlaky v uvedeném úseku nahrazeny autobusy. Bližší informace jsou ve výlukovém jízdním řádu, který byl vyvěšen na vlakových zastávkách a najdete ho i na vývěsce městského úřadu. Časy příjezdů a odjezdů jednotlivých spojů náhradní dopravy mohou být posunuty. Ve směru ze ŽST Křenovice horní n. nebude v ŽST Sokolnice-Telnice zachován přípoj na vlak. Autobusy z Křenovic však pokračují dále až do Brna. V Sokolnicích a v Brně-Chrlicích bude zastavovat jen pro výstup.
  2. Městský úřad Újezd u Brna oznamuje občanům, kteří mají zájem se zúčastnit voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR ve dnech 20. a 21. října 2017 a ze zdravotních důvodů se nemohou dostavit do volební místnosti, aby nahlásili u paní referentky Gita Hübschové na podatelně úřadu svoje jméno a adresu. Členové volební komise se dostaví s přenosnou urnou v sobotu 21. října 2017 v dopoledních hodinách k nim domů.
  3. MĚSTSKÁ JIRÁSKOVA KNIHOVNA POŘÁDÁ BESEDU S ING. ALEŠEM SVOBODOU NA TÉMA BRNĚNSKÉ PODZEMÍ – JAKUBSKÉ NÁMĚSTÍ A KOSTNICE. AKCE SE KONÁ dnes V 17:00 HODIN V KNIHOVNĚ.

INZERCE

  • Občerstvení na Štefánikově ulici č. 308 v Újezdě u Brna oznamuje občanům, že ve čtvrtek 12. října zahajují provoz. Nabízejí turecký kebab do tureckého chleba, do tortily, s rýží i nudlemi, možno do boxu s sebou. Dále nabízejí pizzu 10 druhů za jednotnou cenu 100,- Kč, spoustu vegetariánského jídla, falafel, ovčí sýr, saláty a turecké nápoje včetně airanu. Možná platba stravenkami. Obsluha občerstvení se těší na vaši návštěvu.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde