Hlášení 21. února

21.02.2019
  1. Starostka města ve spolupráci s kulturní komisí Vás srdečně zve na 15. Reprezentační ples, který se uskuteční v pátek 22. února ve 20 hodin v sále restaurace na Rychtě. Čeká na Vás příjemná atmosféra, předtančení, chutné jídlo a pití, bohatá tombola a dobrá zábava.
  2. Starostka města oznamuje občanům, že v pondělí 25. února v 18 hodin v sále restaurace Na Rychtě proběhne 3. zasedání Zastupitelstva města. Zasedání je jako vždy veřejné. Všichni občané jsou srdečně zváni.
  3. Oznamuje zájemcům o vstupenky na dětské představení Zvědavé slůně, které se bude konat v neděli 3. března v divadle Radost v Brně, že si vstupenky můžete rezervovat buď osobně nebo telefonicky u slečny Pízové v kanceláři sekretariátu na městském úřadě nebo na telefonu 724 195 782.
  4. Tělocvičná jednota Sokol Újezd u Brna Vás srdečně zve na tradiční Dětský maškarní ples, který se uskuteční v neděli 24. února od 15:00 na sokolovně. Připraven bude zábavný program, tombola a soutěž o nejlepší masku.
  5. Zveme všechny hravé rodiče a jejich děti na Dětský maškarní ples, který se bude konat v sobotu 24. února od 15 do 18 hodin v Sokolovně ve Vojkovicích. Přijďte si zasáňkovat, postavit sněhuláka a zasoutěžit si. Vstupné pro děti je 40 korun, pro dospělé 80,- korun.
  6. Sociálně zdravotní komise a muzikoterapeutky Dana Zouharová a Iveta Stloukalová vás zvou na společné hudební tvoření a relaxaci. Ceká Vás povídání o muzikoterapii, hra na různé nástroje, zpívání písní a hudba tvořená přímo Vámi. Akce se koná ve středu 27. února v jídelně domu s pečovatelskou službou na Rychmanově. Začátek je v 15.30 hodin a setkání bude trvat asi 2 hodiny. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné rezervace na telefonu 603 170 704.
  7. Upozorňujeme občany na dvě cizí osoby, které se pohybují na území našeho města a nabízejí občanům smlouvy na levné energie. Vyzýváme občany, aby cizí osoby nevpouštěli do svých domů a nepodepisovali žádné dokumenty. Osoby jsou značně neodbytné. V případě konfliktu nebo důvodných obav volejte městskou policii.

INZERCE

  • Cukrárna Bašra v úterý 19. Února obnovila provoz. Opět u nich najdete zákusky, dorty, chlebíčky, buchtičky Minit, stáčené víno a nově i Burgry hovězí, kuřecí a vegetariánské. Těší na Vaši návštěvu.
  • Milé dámy a děvčata, pokud máte zájem na účasti na 10. Babských hodech, které se konají v sobotu 25. května 2019, přijďte v neděli 24. února v 19 hodin do místní Sokolovny. Informace u paní Kamenické na mobilním čísle 776 261 257.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde