Hlášení 24. července

24.07.2017

  1. Z důvodu současné meteorologické situace a nedostatku dešťových srážek vyhlásil Hasičský sbor Jihomoravského kraje od 18. července až do odvolání přísný zákaz rozdělávání a manipulace s otevřeným ohněm, kouření a odhazování doutnajících předmětů, používání zábavné pyrotechniky, a to zejména v blízkosti suchých travních porostů, lesa, polí a jiných zemědělských kultur.
  2. Starosta města Újezd u Brna ve spolupráci s kulturní komisí města zvou srdečně občany na druhý letošní letní koncert, který se uskuteční v neděli 30. července od 17 hodin v parku na ulici Nádražní. K poslechu a dobré náladě Vám bude hrát krojovaná dechová kapela Stříbrňanka. Vstup je zdarma.
  3. Město Újezd u Brna pořádá zájezd do Městského divadla v Brně na muzikál „Bítls“ ve středu 4. října 2017 v 19 hodin. Zájemci se mohou přihlásit u paní Stáni Mácové v prodejně textilu do 10. srpna 2017. Doprava je zajištěna.
  4. Sportovní klub Újezd u Brna a Město Újezd u Brna zvou občany k oslavě výročí 90 let kopané v Újezdě, a to v sobotu 29. července od 9.30 hodin na fotbalovém hřišti. Návštěvníci se mohou těšit například na fotbalová utkání nebo na otevření nové ubytovny. Podrobný program oslav najdete na vývěsce městského úřadu.
  5. MUDr. Šultes  oznamuje, že bude mít od 31. července do 4. srpna dovolenou. Zastupuje ho pouze v akutních případech MUDr. Kudrnová.

                                                   INZERCE

  • Mateřská škola v Sokolnicích přijme od 1. září tohoto roku do školní jídelny dospělou osobu vlastnící potravinářský zdravotní průkaz, která by zajišťovala dozor nad strávníky (žáky ZŠ) ve školní jídelně během oběda v době od 12:00 hod do 14:00 hod. Bližší informace poskytne vedoucí stravování MŠ Sokolnice paní Renata Chmelíková osobně nebo  na čísle 724 947 828.
  • Mateřská škola Sokolnice dále nabízí pracovní pozici školního asistenta na 4 hodiny denně s nástupem do pracovního poměru od 1.9.2017. Předpokladem  uchazeče je ukončené pedagogické vzdělání. Další informace u ředitelky MŠ, na telefonním čísle 724 947 822 nebo na e-mailu sokolnice16seznam.cz.
  • Společnost Adecco s.r.o., Brno, přijme pracovníka na pozici operátor/ka servisního centra na lehkou manuální práci v jednosměnném provozu, měsíční mzda 21.000,- Kč, zaškolení, stravenky, čisté prostředí, doprava z Brna do Hodonína zdarma. Nástup možný ihned. Požadavek manuální zručnost. Informace na tel. 602 744 960 nebo na e-mail: lucie.prochazkovaadecco.com

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde