Hlášení 24. dubna

24.04.2018
  1. Městský úřad upozorňuje občany, že v pondělí 30. dubna bude úřad z provozních důvodu pro veřejnost uzavřen.
  2. Městský úřad upozorňuje občany, že ve městě byl zaveden nový bezdrátový systém městského rozhlasu. Žádáme vás, abyste do 14 dnů sdělili na městský úřad k rukám pana místostarosty Hradského, pokud některé reproduktory hrají příliš nahlas nebo naopak potichu. Je to z toho důvodu, aby se popřípadě mohly reproduktory dle vaší potřeby seřídit.
  3. Společnost E-On upozorňuje občany na přerušení dodávky elektrické energie, a to ve středu 2. května v době od 8 do 10 hodin v ulicích Hybešova od Komenského po čp. 946 a 57, Na Zahrádkách mimo bytové domy 1011 až 1017, ulice Příční, Štefánikova od ul. Hybešova po čp. 100 mimo čp. 427, ulice U Parku a ulice V Sádku od čp. 517 a 831 po ulici Příční. Děkujeme za pochopení.
  4. Stavební úřad Sokolnice informuje občany, že ve dnech 30. dubna a 7. května bude z důvodu čerpání dovolené kancelář stavebního úřadu uzavřena.
  5. Sbor dobrovolných hasičů a klubovna pro mládež ve spolupráci s Městským úřadem zve všechny děti a rodiče na pálení čarodějnic. Akce se koná v parku u koupaliště v sobotu 28. dubna 2018 ve 13:00 hodin. Na programu akce bude opékání špekáčků, různé soutěže a hudba. ČARODĚJNICÍM  VSTUP  POVOLEN. Za deštivého počasí se akce ruší.
  6. LILA Domov pro postižené děti Otnice vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se koná ve středu 25. dubna 2018 od 9 do 17 hodin.
  7. V pátek 20. dubna v dopoledních hodinách byl odchycen pes na ulici Masarykova. Jedná se o křížence malého vzrůstu. Je černý a má světlé tlapky. Hlavu má černobílou. Kdo psa postrádá, ať kontaktuje městskou policii na čísle 602 500 584.

INZERCE

  • Zahradnictví Dany Rolencové v Újezdě u Brna, v ulici Za Tratí, prodává přísady salátu, kedluben, zelí, kapusty, květáku, celeru, majoránky, bylinky a balkónové rostliny.
  • Firma Adosa, a.s., opět představuje pro letošní rok v provozovně Židlochovice širokou nabídku skútrů, motocyklů a elektrokol za zajímavé ceny včetně letošních novinek. Najdete zde značky Honda, YUKI, MP Korado a Motorro. Využijte sezónních slev na vybrané modely. Samozřejmostí je 2 letá záruka, servis a prodej příslušenství, rovněž zařídí provedení STK. Více na webových stránkách www.adosa.cz.
  • Dnes v době od 17.00 do 18.00 hodin na obvyklém prodejním místě  bude prodávat pan Binek ze Žatčan čerstvě nařezaný hlávkový salát za 12,- Kč/ks sadbové brambory za 15 Kč/Kg, sazenice rajčat  za 10 Kč/Ks, sazenice paprik za 10 a 12 Kč/Ks, afrikány za  8 Kč/Ks, dále sazenice – aster, celeru, brokolice, kapusty, květáku a salátu vše za 1ks za 3 Kč.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde