Hlášení 13. listopadu

13.11.2017
  1. Společnost E-On upozorňuje občany na přerušení dodávky elektrické energie, a to 21. listopadu 2017 v době od 8 do 16 hodin v těchto ulicích: Nádražní od č.p. 375 a 440 směr Sokolnice, Revoluční od č.p. 389 a 397 po ulici Nádražní, 9. Května od č.p. 838 a 814 po ulici Nádražní a ulice Za Tratí včetně obřadní síně. Dále společnost E-On upozorňuje, že v úterý 21. listopadu 2017 bude v době od 7.30 do 15.30 hodin vypnuta také část ulice Nádražní, a to čp. 56, 170 a 70, a dále na ulici Komenského čp. 591 – budova Thermotechniky. Děkujeme za pochopení.
  2. Společnost E-On upozorňuje občany na přerušení dodávky elektrické energie, a to 24. listopadu 2017 v době od 8 do 16 hodin pouze v ulici Nádraží, tj. v lokalitě kolem sokolnického nádraží. Děkujeme za pochopení.
  3. Firma Penny hledá do nové prodejny Penny market v Újezdě u Brna nové kolegyně a kolegy na pozice pokladní/prodavač a zástupce vedoucího prodejny. Nabízí nástupní motivační mzdu, velmi zajímavé a hodnotné benefity, které Vám zpříjemní práci, a zaměstnání v místě bydliště. Zájemci se mohou dostavit v náborový den v pondělí 20. listopadu od 13 do 16 hodin na městský úřad v Újezdě u Brna, do zasedací místnosti, kde bude poskytnuto více informací. Popř. můžete volat mobil 727 984 489.
  4. Občanské sdružení Na kolečkách zve všechny občany na benefiční koncert japonské houslistky Esther Yoo, dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi. Koncert se koná v neděli 19. listopadu v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Benefice je určena na rehabilitační pomůcky pro pětiletého Danielka. Předprodej vstupenek je v prodejně M-Boty na ulici Štefánikova.
  5. Kulturní komise města oznamuje občanům, kteří si objednali vstupenky na divadelní představení „Saturnin“, aby si je vyzvedli v prodejně textilu u paní Mácové na Školní ulici.
  6. Základní škola Újezd u Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Asistent pedagoga ZŠ Újezd u Brna. Požadavky na pozici jsou středoškolské vzdělání pedagogického zaměření, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a znalost českého jazyka. Předpokládaný nástup od 1. února 2018. Náležitosti písemné přihlášky a podmínky najdete na vývěsce městského úřadu nebo na úřední desce Zájemci o místo mohou zasílat své písemné přihlášky se životopisem a všemi přílohami do 20. listopadu 2017 na adresu Základní školy v Újezdě u Brna.

INZERCE

  • Občerstvení na Štefánikově ulici č. 308 v Újezdě, směr Hostěrádky – Rešov, nabízí kebab do tureckého chleba, do tortily, s rýží, nudlemi, možno i do boxu s sebou. Dále nabízejí pizzu 10 druhů za jednotnou cenu 100,- Kč, spoustu vegetariánského jídla, falafel, ovčí sýr, saláty a turecké nápoje včetně airanu. Možná platba stravenkami. Obsluha občerstvení se těší na vaši návštěvu.
  • Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v úterý 14. listopadu od 13:00 do 13:15 hodin prodávat brambory na uskladnění z Vysočiny odrůda Adéla za 9,50 Kč/kg, dále jablka na uskladnění, cibuli, česnek, papriku, rajčata, žampiony, hlívu ústřičnou a olejové svíčky 10,-/ks. V AKCI: české hrušky za 22,- Kč/kg.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde