Hlášení 13. prosince

13.12.2018
  1. Starostka města zve všechny občany na 2. zasedání zastupitelstva města Újezd u Brna, které se bude konat v pondělí 17. prosince v 18 hodin v sále restaurace Na Rychtě. Zasedání zastupitelstva je jako vždy veřejné.
  2. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v sobotu 15. prosince uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
  3. Cimbálová muzika Šternovjan ve spolupráci s SHM, městem Újezd u Brna a Českým rozhlasem Brno vás srdečně zve na druhý benefiční adventní koncert, který se uskuteční v sobotu 15. prosince v 17:00 hodin v obřadní síni u hřbitova v Újezdě u Brna.  Hostem programu bude pěvecký sbor Rokytenka z Liptálu a DFS Šternovjánek. Dobrovolné vstupné bude předáno nadaci POMÁHÁME.
  4. Město Újezd u Brna a pobočka Gymnázia a Základní umělecké školy Šlapanice zve občany na koncert žáků třídy dechových nástrojů, který se bude konat v pondělí 17. prosince v 17 hodin v obřadní síni u hřbitova v Újezdě u Brna.
  5. SHM klub Újezd u Brna zve občany na Adventní dílny, které se budou konat v neděli 16. prosince od 15 hodin v sálku oratoře v Újezdě u Brna. Přijďte si vyrobit vlastní vánoční přáníčka, ozdoby, dárečky či vyřezat figurku do společného Betléma.

INZERCE

  • Kancelář finančních poradců v budově Telecomu v ulici U Hřiště čp. 966 vedle oční optiky nabízí možnost ještě letos založit sobě nebo svým dětem stavební spoření bez vstupního poplatku. Můžete začít ještě letos a získat za tento rok státní podporu. Vklady do stavebního spoření jsou ze zákona pojištěny. V případě zájmu volejte co nejdříve paní Sedlačkovou na telefon 773 936 935 a paní Haškovou na telefon 725 002 519.
  • Soukromý prodejce pan Veselý z Pohořelic bude v pátek 14. prosince v době od 14.45 do 15.00 hodin prodávat živé ryby, a to kapry I. třída za 85,- Kč, kapry výběr za 95,- Kč/kg, amury za 100,- Kč/kg, tolstolobiky za 62,- Kč/kg a pstruhy duhové za 175,- Kč/kg, dále budou nabízet víno bílé a červené za 50,- Kč/l. Stanoviště budou mít na obvyklém prodejním místě.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde