Hlášení 23. března

23.03.2018
 1. Město Újezd u Brna ve spolupráci s kulturní komisí zve děti a rodiče na dětské představení divadla Kamarádi: JARO S KAMARÁDY. Uskuteční se v neděli 25. března 2018 v 15:00 hodin v sále Restaurace Rychta. Vstupné dospělí 50,- Kč, děti zdarma.
 2. Společnost E.ON oznamuje občanům, že v úterý 27. března 2018 v době od 7.30 do 15.00 hodin z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy dojde k přerušení dodávky elektrické energie v části Rychmanov, tedy v ulicích Rybářská, Rychmanovská, Wolkerova, Na Zámečku, Česká. Děkujeme občanům za pochopení.
 3. Sportovní klub Újezd u Brna si vás dovoluje pozvat na první jarní kolo I.B třídy Jihomoravského kraje. Domácí tým se utká ve velmi důležitém utkání s týmem TJ Mikulovice. Utkání se uskuteční tuto neděli od 15:00. Přijďte povzbudit místní fotbalový oddíl. Utkání dorosteneckého krajského přeboru jsou přeložena na květnový termín.
 4. Oznamujeme občanům, že dnes na ulici U Hřiště probíhají pravidelné trhy. Prodejci se se svým zbožím zdrží až do odpoledních hodin. Občané mají možnost si zakoupit široký sortiment oblečení – kalhoty, legíny, tepláky, svetry, halenky, ponožky a další zboží.

INZERCE

 • Pan Hampl bude zítra v sobotu 22. března 2018 od 9.00 do 9.30 hodin na obvyklém prodejním místě na parkovišti ze Thermotechnikou prodávat jablka za cenu 15,- Kč/kg za bedny a 20,- Kč/kg na rozvažovaná.
 • Drůbežárna Prace bude zítra v sobotu  24. března v 9:00 hod. prodávat kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks,  krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak budou vykupovat králičí kožky za cenu 10-15 Kč/ks.
 • Řeznictví a uzenářství Újezd u Brna na ulici Nádražní denně nabízí čerstvé vepřové, hovězí, kuřecí a krůtí maso za výhodné ceny. Dále nabízí domácí uzené maso, saláty, chlebíčky, velký výběr uzenin, škvarky, sádlo, maďarské výpečky a u příležitosti Velikonoc salám Vysočina ve tvaru Velikonočních zajíčků. Prodejna přijímá objednávky na saláty a obložené chlebíčky. Ve čtvrtek 29. března bude prodejna otevřena od 8.00 do 17.30 hodin, na Velký pátek je prodejna uzavřena. V sobotu 31. března bude prodejna otevřena od 8.00 do 11.00 hodin. Na Velikonoční pondělí bude prodejna uzavřena.
 • Firma JUKKA bude prodávat v pondělí 26. března 2018  v čase 9.00- 10.15 hodin u hřiště v Újezdu u Brna ící stromky k jarní výsadbě: Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.
 • Restaurace u Frantíka v Křenovicích hledá servírku na plný i poloviční úvazek i na zaučení. Možnost ubytování, výhodné mzdové podmínky. Telefon 731 479 517.
 • Společnost Prima stavebniny hledá nového kolegu na pozici skladníka na pobočku v Brně na Vídeňské ulici. Náplní práce je příjem a výdej stavebního materiálu, manipulace s VZV, manuální práce. Požadují fyzickou zdatnost, praxi v oboru, řidičský průkaz na VZV – není podmínkou, řidičský průkaz skupiny B. Pro více informací nebo v případě zájmu kontaktujte na Štefla na telefonu 602 706 802 nebo na adrese stefl@primastavebniny.cz.
 • Společnost Beton Brož zahajuje od soboty 24. března výprodej výrobků II. jakosti a výběhových výrobků. V nabídce jsou betonové dlažby, dlaždice, obrubníky, palisády, svahové tvárnice, plotové prvky, vázy, květináče a mnoho dalších výrobků. Společnost Beton Brož nyní poskytuje svým zákazníkům nejvyšší slevy ve své historii. Ceny platí do vyprodání zásob. Sobotní prodej probíhá vždy od 8 do 11 hodin ve výrobním závodě v Otnicích. Mají otevřeno i na velikonoční sobotu.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde