Hlášení 14. listopadu

14.11.2018
  1. Starostka města ve spolupráci s KDU-ČSL, SHM, SKAUTem a Sokolem vás srdečně zve na vzpomínkový happenning u příležitosti 29. výročí sametové revoluce. Sejdeme se v sobotu 17. listopadu v 16:00 u sochy T. G. Masaryka před budovou Základní školy v Újezdě u Brna. Po uctění památky padlých vojáků z Újezdu u Brna se přesuneme do parku JUDr. Jana Haluzy před radnicí, kde zavzpomínáme na prezidenta Václava Havla a ideály, s nimiž je sametová revoluce spojována. K účasti ve vzpomínkovém průvodu si prosím přineste vlastní svíčku.
  2. Soubor Tylova divadla Újezd u Brna si Vás dovoluje pozvat na derniéru představení Habaďůra, kterou odehraje v pátek 16. listopadu 2018. Začátek představení je v 19 hodin v sále restaurace Na Rychtě. Předprodej vstupenek v prodejně M-Noty u paní Bímové.
  3. Otničtí zahrádkáři Vás srdečně zvou na ukázku řemesel a ručních prací v sobotu 17. listopadu od 9 do 16 hodin v Dělnickém domě v Otnicích. Mimo bohatou ukázku rukodělných prací Vás čeká prodej zabíjačkových specialit. Občerstvení je zajištěno.
  4. Památník Mohyla míru (pobočka Muzea Brněnska, příspěvkové organizace) příjme průvodkyni nebo průvodce a pokladní na hlavní pracovní poměr (úvazek 1,0). Podmínkou znalost cizího jazyka, komunikativnost, odolnost vůči stresu a spolehlivost. Práce také o víkendech. Další informace na emailu:mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo tel. č. 544 244 724. Památník Mohyla míru dále příjme pracovníka na pozici domovník - údržbář. Náplní práce bude zajištění řemeslných a údržbářských prací v Památníku Mohyla míru, spolupráce při instalaci a likvidaci výstav a doprovodných programů. Podmínkou pečlivost, flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, řidičský průkaz sk. "B". Další informace na emailu: mohyla-miru@muzeumbrnenska.cz nebo tel. č. 544 244 724.
  5. Volejbalistky Sokola Újezd u Brna Vás zvou na mistrovské dvojutkání krajského přeboru žen, které se uskuteční tuto sobotu 17. listopadu od 9:00 ve školní tělocvičně. Domácí přivítají tým z Břeclavi.

INZERCE

  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek 15. listopadu od 8:30 do 9:30 hod. na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. V akci na měsíc listopad nabízí: HOVĚZÍ ZADNÍ za 209,-/kg, VEPŘOVÁ KRKOVICE BEZ KOSTI za 125,-/kg, KUŘECÍ ČTVRTKY za 49,-/kg a UZENÁ KRKOVICE za 174,-/kg a škvarky za 139,- Kč/kg.
  • Pan Jaroslav Veselý bude v pátek 16. listopadu od 13.45 do 14.00 hodin na obvyklém stanovišti v ulici U Hřiště prodávat živé ryby, a to kapry I. třídu za 85,- Kč/kg, kapry výběr za 95,- Kč/kg, amury za 100,- Kč/kg, tolstolobiky za 62,- Kč/kg, pstruhy duhové za 175,- Kč/kg. Dále nabízí víno bílé a červené za 50,- Kč/l.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde