Hlášení 14. listopadu

14.11.2017
 1. Společnost E-On upozorňuje občany na přerušení dodávky elektrické energie, a to 21. listopadu 2017 v době od 8 do 16 hodin v těchto ulicích: Nádražní od č.p. 375 a 440 směr Sokolnice, Revoluční od č.p. 389 a 397 po ulici Nádražní, 9. Května od č.p. 838 a 814 po ulici Nádražní a ulice Za Tratí včetně obřadní síně. Dále společnost E-On upozorňuje, že v úterý 21. listopadu 2017 bude v době od 7.30 do 15.30 hodin vypnuta také část ulice Nádražní, a to čp. 56, 170 a 70, a dále na ulici Komenského čp. 591 – budova Thermotechniky. Děkujeme za pochopení.
 2. Společnost E-On upozorňuje občany na přerušení dodávky elektrické energie, a to 24. listopadu 2017 v době od 8 do 16 hodin pouze v ulici Nádraží, tj. v lokalitě kolem sokolnického nádraží. Děkujeme za pochopení.
 3. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v sobotu 18. listopadu uzavřen z důvodu čerpání dovolené.
 4. Firma Penny hledá do nové prodejny Penny market v Újezdě u Brna nové kolegyně a kolegy na pozice pokladní/prodavač a zástupce vedoucího prodejny. Nabízí nástupní motivační mzdu, velmi zajímavé a hodnotné benefity, které Vám zpříjemní práci, a zaměstnání v místě bydliště. Zájemci se mohou dostavit v náborový den v pondělí 20. listopadu od 13 do 16 hodin na městský úřad v Újezdě u Brna, do zasedací místnosti, kde bude poskytnuto více informací. Popř. můžete volat mobil 727 984 489.
 5. Občanské sdružení Na kolečkách zve všechny občany na benefiční koncert japonské houslistky Esther Yoo, dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi. Koncert se koná v neděli 19. listopadu v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Benefice je určena na rehabilitační pomůcky pro pětiletého Danielka. Předprodej vstupenek je v prodejně M-Boty na ulici Štefánikova.
 6. Kulturní komise města oznamuje občanům, kteří si objednali vstupenky na divadelní představení „Saturnin“, aby si je vyzvedli v prodejně textilu u paní Mácové na Školní ulici.

INZERCE

 • Firma Notino hledá zaměstnance i brigádníky do skladu parfémů a kosmetiky v Rajhradě u Brna. Doprava do Rajhradu je zajištěna zdarma firemním autobusem. Firma dále nabízí brigádníkům základní mzdu 100Kč na hodinu a v prosinci při dosažení bonusů až 210Kč za hodinu.  Práce vyžaduje manuální zručnost, zodpovědnost a ochotu ke směnnému provozu. Od poloviny listopadu je možné docházet také na noční směny. Zájemci se mohou hlásit emailem na adresu pracujpronas@notino.com nebo na telefonním čísle: 530 514 098.
 • Oznamujeme občanům, že do naší obce přijede Kamenictví PIETRA a nabízí možnost objednávky na veškeré kamenické práce s podzimní slevou až 30 %. Firma nabízí:
  - návrh, výrobu a montáž nových pomníků,
  - renovaci stávajících pomníků,
  - sekání a obnova nápisů,
  - veškeré kamenické práce,
  - prodej a montáž náhrobních doplňků.
  Poradit popřípadě objednat si můžete za každého počasí ve čtvrtek 16. listopadu od 13.30 do 14.00hod. na místním hřbitově.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde