Hlášení 14. září

14.09.2018
  1. Společnost E-ON upozorňuje občany, že z důvodu prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 18. září v době od 7.30 do 15.00 hodin v těchto ulicích: Nádraží mimo čp. 879 a průmyslových objektů z trafostanice Drogerie a Sladovna.
  2. Oznamujeme občanům, že sběrný dvůr města Újezd u Brna v sobotu 15. září otevřen pouze do 12 hodin.
  3. Rádi oznamujeme občanům, že vozovka v ulici U parku  na vodoteči je již dokončena. Běžte si prohlédnout, jak se rozšíření vozovky o 3 metry podařilo - krásně průjezdná ulice včetně parkovacích míst.
  4. Vedoucí klubovny dětí a mládeže oznamuje, že z důvodu ošetřování nemocného dítěte, bude klubovna dočasně uzavřena. Znovuotevření bude včas oznámeno městským rozhlasem.
  5. Ředitelka mateřské školy vyhlašuje konkurzní řízení na pozici učitel/učitelka za zástup za mateřskou dovolenou. Žádá uchazeče, aby zaslali strukturovaný životopis na adresu Mateřské školy, Palackého 200, Újezd u Brna v obálce označené nápisem konkurz do 21.9.2018. Konkurzní řízení proběhne dne 25.9.2018 v 9.00h v mateřské škole.
  6. TJ Sokol Újezd u Brna pořádá v sobotu 15. září na hřišti za Sokolovnou oslavu 80. Výročí založení oddílu házené v Újezdě, spojený s tradičním turnajem starších pánů – Burčák Cup. Oslava proběhne od deseti dopoledne utkáními žákovských a dorosteneckých oddílů. Následovat bude tradiční turnaj starších pánů zakončen přátelským utkáním s „A“ mužstvem. Kvalitní burčák a další občerstvení k jídlu i pití je zajištěno. K fandění nebo jen posezení a zavzpomínání zvou všechny příznivce nejen házené.
  7. Orel jednota Telnice srdečně zve na Historický jarmark a vinobraní v sobotu 15. září od 14 hodin v telnické orlovně. Připravené jsou soutěže pro děti, floristická výstava, vystoupení skupiny historického šermu, prodejci s nejrůznějším zbožím, koutek s živými zvířaty, občerstvení a burčák z rodinného vinařství Pavel Husák a další.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde