Hlášení 26. června

26.06.2017

  1. Připomínáme občanům, kteří se přihlásili na zítřejší zájezd do Lysic, Rájce – Jestřebí a Boskovic, že odjezd je zítra v 7.30 hodin od městského úřadu.
  2. Stavební úřad Sokolnice upozorňuje občany, že ve dnech od 3. do 7. července 2017 bude stavební úřad z důvodu dovolené uzavřen.
  3. Domov u Františka v Újezdě u Brna hledá na brigádu na měsíce červenec a srpen pracovnice v sociálních službách, nejlépe s praxí. Vhodné pro studentky oborů všeobecná sestra, zdravotnický asistent i jiné nebo pro zdatné důchodkyně. Informace přímo v Domově u Františka nebo na telefonu 544 422 437.
  4. Újezdská chasa za podpory města Újezd u Brna a TJ Sokol Újezd u Brna si vás dovolují pozvat na tradiční Petropavelské hody, které se konají 1. a 2. července v areálu místní sokolovny. V sobotu 1. července bude od 20.00 hodin večerní hodová zábava s kapelou Merlin. V neděli 2. července můžete od 14 hodin shlédnout krojovaný průvod obcí. Od 16 hodin bude následovat folklórní odpoledne. Večer od 20.00 hodin se koná hodová krojovaná zábava s dechovou hudbou Ištvánci. Srdečně zvou a těší se na vás členové újezdské chasy a Sokola.

INZERCE

  • Zahradnictví Dany Rolencové  prodává  majoránku, celer, kapustu, kedlubny, zelí a balkonové rostliny za snížené ceny.
  • Venkovský špajz nabízí každé úterý a čtvrtek domácí koláče, loupáčky, záviny, poctivé kváskové chleby, žitný chléb nebo bagety. Nově také esspreso, capuccino nebo cafe latté – i s sebou. Rádi také připraví k závěru školního roku drobné dárkové balíčky pro učitele. Dále nabízí domácí hovězí paštiku, sušené hovězí maso a další speciality i pro pány.
  • Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude v úterý 27. června  od 14:00  do 14:20 hodin prodávat jahody, nové brambory ze Znojma, domácí slovenská rajčata, papriky, okurky, nový česnek. Dále nabízí cibuli, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodávají i český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks. Řidič přijímá objednávky na jahody po 18 hodině na telefonním čísle  722 900 957.    

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde