Hlášení 24. května

24.05.2018
  1. Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude v pátek 25. května uzavřen z důvodů čerpání dovolené.
  2. Společnost Vodovody a kanalizace Vyškov žádá odběratele vody, aby nenapouštěli své bazény pouze o víkendech, ale i ve všedních dnech. Věříme, že se tak předejde nutnosti vyhlašovat omezení o dodávce a odběrech pitné vody.
  3. Újezdské stárky vás srdečně zvou na již 9. tradiční babské hody, které se konají v sobotu 26. května. Začátek krojovaného průvodu je ve 14 hodin od sokolovny. Odpolední program začíná v 17 hodin, vystoupí děti z mateřské a základní školy, dětské soubory Jamírek a Šternovjánek. Od 15.30 hodin bude za sokolovnou hrát pro veřejnost cimbálová muzika Šternovjan. Večerní zábava začíná ve 20.15 hodin. Přijďte se pobavit, zazpívat a zatančit si.

INZERCE

  • Květiny Ivana Černá srdečně zve tento pátek 25. května od 8.30 hodin na slavnostní znovuotevření maloobchodu s květinami v Újezd u Brna, Hybešova 476.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde