Hlášení 27. června

27.06.2017

  1. Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 29. června bude nad Újezdem na Prateckém kopci u radaru probíhat vojenské cvičení. Cvičení bude probíhat od 8.30 do 13 hodin. V této době bude v obci i v jejím okolí zvýšený hluk, ale byli jsme ujištěni, že není třeba se ničeho obávat.
  2. MUDr. Šultes oznamuje občanům, že bude mít v době od 3. do 7. července 2017 dovolenou. Akutní případy ošetří MUDr. Kudrnová.
  3. Stavební úřad Sokolnice upozorňuje občany, že ve dnech od 3. do 7. července 2017 bude stavební úřad z důvodu dovolené uzavřen
  4. Domov u Františka v Újezdě u Brna hledá na brigádu na měsíce červenec a srpen pracovnice v sociálních službách, nejlépe s praxí. Vhodné pro studentky oborů všeobecná sestra, zdravotnický asistent i jiné nebo pro zdatné důchodkyně. Informace přímo v Domově u Františka nebo na telefonu 544 422 437.
  5. Újezdská chasa za podpory města Újezd u Brna a TJ Sokol Újezd u Brna si vás dovolují pozvat na tradiční Petropavelské hody, které se konají 1. a 2. července v areálu místní sokolovny. V sobotu 1. července bude od 20.00 hodin večerní hodová zábava s kapelou Merlin. V neděli 2. července můžete od 14 hodin shlédnout krojovaný průvod obcí. Od 16 hodin bude následovat folklórní odpoledne. Večer od 20.00 hodin se koná hodová krojovaná zábava s dechovou hudbou Ištvánci. Srdečně zvou a těší se na vás členové újezdské chasy a Sokola.

INZERCE

  • Rybářství Dujsík bude zítra ve středu 28. června od 10 hodin na obvyklém prodejním místě prodávat čerstvé ryby, a to pstruhy, kapří půlky a půlky amurů. Zdrží se přibližně 1 hodinu podle zájmu občanů.
  • Společnost VIMPEX GROUP s.r.o. Bošovice přijímá do pracovního poměru zaměstnance do zámečnické výroby k obsluze laserového zařízení pro zpracování plechů, k obsluze ohraňovacího lisu a k obsluze CNC strojů, frézy a soustruhu, do provozovny v Lovčičkách. Zájemci o práci, hlaste se na telefonním čísle 606 754 603 nebo na e-mailové adrese lenka.vidlakovavimpex.cz  nebo přímo v sídle společnosti v Bošovicích.
  • Kamenictví  GAMAR  oznamuje občanům  příjem zakázek na  kamenické  práce.  Nabízí kvalitní a rychlé zhotovení  veškerých prací s dlouholetou působností, nyní s možností zajímavých akčních slev. Provádí: Zhotovení nových  žulových pomníků,  výběr z katalogu, nebo dle Vašich požadavků, opravy  jak terasových, tak žulových starších pomníků včetně základů, sekání a obnovu nápisů, Žulové krycí desky (různé barvy a tvary), výměnu rámů a podstavců a prodej všech náhrobních doplňků. Schůzku s kameníkem si můžete sjednat, nebo se informovat na tel. 776 333 797.
  • Venkovský špajz nabízí každé úterý a čtvrtek domácí koláče, loupáčky, záviny, poctivé kváskové chleby, žitný chléb nebo bagety. Nově také esspreso, capuccino nebo cafe latté – i s sebou. Rádi také připraví k závěru školního roku drobné dárkové balíčky pro učitele. Dále nabízí domácí hovězí paštiku, sušené hovězí maso a další speciality i pro pány.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde