Hlášení 16. května

16.05.2018
  1. Město Újezd u Brna zve všechny děti na akci „DEN DĚTÍ“, která se bude konat v sobotu 19. května v prostorách Klubovny dětí a mládeže v parku u Penzionu. Na programu je řada her a soutěží. Zahájení je ve 14:00 hodin, ukončení se předpokládá v 19:00 hodin.   
  2. Kulturní komise oznamuje občanům, kteří si objednali vstupenky na muzikál Tři mušketýři, že si je mohou vyzvednout v prodejně textilu u paní Mácové do 25. května.
  3. Salesiánské hnutí mládeže zve občany na aktivní účast na závod horských a trekových kol s názvem O pohár svatého Antonína. Závod začíná v neděli 20. května v 15 hodin. Registrace je možná od 14 hodin přímo u kaple sv. Antonína.
  4. Mateřský klub Ovečka oznamuje, že od tohoto týdne budou setkání probíhat opět na oratoři, v úterý od 10:00 pro děti do dvou let a ve čtvrtek ve stejný čas pro děti starší. Prosíme o zvýšenou pozornost při příchodu na oratoř, některé stavební práce ještě nejsou u konce.

INZERCE

  • Společnost Beton Brož se sídlem v Otnicích přijme do pracovního poměru pracovníky na pozice: Strojník – operátor výrobní a paletovací linky, Provozní elektrikář – údržbář, provozní zámečník – údržbář, skladník – obsluha vysokozdvižného vozíku a pracovník zakázkové výroby. U všech pozic nabízí moderní pracovní prostředí, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Více informací o jednotlivých pozicích najdete na vývěsce městského úřadu nebo volejte telefon 737 285 104 – paní Tichá. Svoje strukturované životopisy zašlete na e-mail ticha@diton.cz.
  • Zahradnictví Dany Rolencové v Újezdě u Brna, v ulici Za Tratí, prodává přísady salátu, kedluben, kapusty, květáku, celeru, majoránky, paprik, rajčat, lilku a okurek, dále bylinky a balkónové rostliny.
  • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každý čtvrtek od 8:30 do 9:30 hod. na obvyklém prodejním místě, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. NABÍZÍ NA MĚSÍC KVĚTEN:  VEPŘOVÁ PLEC  99,-/kg, UZENÁ BOKOVÁ ŽEBRA 84,-/kg, KUŘECÍ ČTVRTKY 49,-/kg.    

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde