Hlášení 16. ledna

16.01.2019
 1. Základní škola Újezd u Brna pořádá schůzku zákonných zástupců žáků k zahájení povinné školní docházky pro školní rok 2019/2020. Schůzka se koná 21. ledna 2019 od 16 hodin v budově základní školy, v učebně fyziky v 1. patře.
 2. Sportovní klub Újezd u Brna zve přátele kulturní zábavy na tradiční sportovní ples, který se uskuteční Na Rychtě v sobotu 19. ledna od 20:00 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Slimáci, předtančení a občerstvení je zajištěno. Dary do tomboly se na místě přijímají od 17:30 hodin. Lístky v hodnotě 100 Kč jsou v předprodeji v obchodě Textilu Stáňa na ulici Školní, na místě pak za 130 Kč. Na hojnou účast se těší pořadatelé.
 3. MUDr. Kudrnová oznamuje občanům, že ve čtvrtek 17. ledna bude mít výjimečně ordinaci v době od 9.00 do 15.00 hodin.
 4. Občanské sdružení Na kolečkách zve všechny občany na benefiční koncert houslistky Esther Yoo a Czech Virtuosi. Čtyřiceti členný orchestr doprovází mladičkou američanku žijící v Belgii po naší vlasti.  Koncert se koná v pondělí 4. února v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Předprodej vstupenek je v prodejně M- Boty, na Štefánikově ulici. Do konce ledna sleva vstupenky o 50 Kč.
 5. TJ Sokol Újezd u Brna oddíl volejbalu družstvo žákyň A zve dne 19. ledna 2019 v 9.00 hodin všechny příznivce volejbalové mládeže a volejbalu na 6.kolo soutěže Jihomoravského kraje, které  tentokrát sehraje  na domácí půdě v hale ZŠ Újezd u Brna. Družstvo žákyň A přivítá soupeře VK PFN Znojmo B, VK PFN Znojmo C a TJ Sokol Šlapanice. První zápas mezi TJ Sokol Újezd u Brna a TJ Sokol Šlapanice začíná v 9.00 hodin.Těšíme se na účast a podporu všech, kteří se rádi podívají na sportující mládež.
 6. Městská policie upozorňuje občany, že v okolních obcích dochází k případům vloupání do rodinných domů. Pachatelé nejčastěji využívají zadních nebo bočních vchodů. Jestliže máte podezření, že dochází nebo mohlo by dojít k protiprávnímu jednání, volejte ihned linku Městské policie Újezd u Brna tel. 602 500 584, případně linku PČR 158.
 7. Oznamujeme občanům, že se našly klíče v černém koženém pouzdře. Kdo je postrádá, může si je vyzvednout na služebně městské policie. Dále oznamujeme, že se v ulici Na Zahrádkách našel jízdní doklad Českých drah pro jednu osobu platný do začátku března 2019. Plastové pouzdro s jízdenkou je k vyzvednutí na podatelně městského úřadu.

INZERCE

 • Pracující, dobře vydělávající otec se 14 letým synem hledá dům nebo byt k pronájmu v Újezdě u Brna. Bez realitní kanceláře. Rodina je z Újezdu u Brna. Nabídky prosím na telefon 776 008 007.
 • Společnost Beton Brož se sídlem v Otnicích hledá do svého týmu pracovníky na pozice: strojník lisu, obsluha balící linky a vedoucí zakázkové výroby. Požadavky na jednotlivé pozice najdete na pracovní vývěsce městského úřadu. Nabízejí práci ve stabilní české společnosti na hlavní pracovní poměr, nadstandartní příplatky, zaškolení, zaměstnanecké příspěvky a zvýhodněné telefonní tarify. Zájemci se mohou hlásit u paní Tiché na telefonu 737 285 104 nebo na e-mailu ticha@diton.cz.
 • Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat tento čtvrtek 17. ledna od 8:30 do 9:30 hod. na obvyklém prodejním místě ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY. V akci na měsíc leden nabízí: vepřovou kotletu bez kosti za 139,-/kg, kuřecí prsa za 129,-/kg, uzené kosti za 29,-/kg a škvarky za 139,-/kg.
 • Firma BONAGRO Blažovice přijme do trvalého pracovního poměru provozního elektrikáře s místem výkonu v hospodářském středisku Šlapanice. Požadují ŘP sk. B, vyučení v oboru, dobrý zdravotní stav a znalost vyhlášky č. 50/78 Sb. Bližší informace na čísle 602 550 687 u pana Rajsigla nebo pište na e-mail bonagro@bonagro.cz.
 • Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve čtvrtek 17. ledna 2019 od 14:00 do 14:15  hodin prodávat brambory z Vysočiny, cibuli, český česnek, jablka na uskladnění od 17 Kč/Kg, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky 10 Kč/ks. Stanoviště budou mít na obvyklém místě.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde