Hlášení 17. května

17.05.2018
  1. Město Újezd u Brna zve všechny děti na akci „DEN DĚTÍ“, která se bude konat v sobotu 19. května v prostorách Klubovny dětí a mládeže v parku u Penzionu. Na programu je řada her a soutěží. Zahájení je ve 14:00 hodin, ukončení se předpokládá v 19:00 hodin.   
  2. Kulturní komise oznamuje občanům, kteří si objednali vstupenky na muzikál Tři mušketýři, že si je mohou vyzvednout v prodejně textilu u paní Mácové do 25. května.
  3. Salesiánské hnutí mládeže zve občany na aktivní účast na závod horských a trekových kol s názvem O pohár svatého Antonína. Závod začíná v neděli 20. května v 15 hodin. Registrace je možná od 14 hodin přímo u kaple sv. Antonína.

INZERCE

  • Zelenina Juvita Uherský Brod bude  prodávat dnes od 14:00  do 14:20  hodin slovenská rajčata, papriky, okurky, kedlubny, salát, ředkvičky. Dále nabízíme konzumní brambory z Vysočiny za 10 Kč/kg , cibuli, česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Prodávají také český med a olejové svíčky za 10 Kč/Ks

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde