Hlášení 17. září

17.09.2018
  1. Vážení občané, s radostí oznamujeme, že vozovka v ulici U parku  na vodoteči je již dokončena. Běžte si prohlédnout, jak se rozšíření vozovky o 3 metry podařilo - krásně průjezdná ulice včetně parkovacích míst.
  2. Společnost E-ON upozorňuje občany, že z důvodu prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v úterý 18. září v době od 7.30 do 15.00 hodin, a to pouze v ulici Nádraží, tedy u sokolnického nádraží mimo čp. 879 a průmyslových objektů z trafostanice Drogerie a Sladovna.
  3. Vedoucí klubovny dětí a mládeže oznamuje, že z důvodu ošetřování nemocného dítěte, bude klubovna dočasně uzavřena. Znovuotevření bude včas oznámeno městským rozhlasem.
  4. Ředitelka mateřské školy vyhlašuje konkurzní řízení na pozici učitel/učitelka za zástup za mateřskou dovolenou. Žádá uchazeče, aby zaslali strukturovaný životopis na adresu Mateřské školy, Palackého 200, Újezd u Brna v obálce označené nápisem konkurz do 21.9.2018. Konkurzní řízení proběhne dne 25.9.2018 v 9.00h v mateřské škole.

INZERCE

  • Zahradnictví Dany Rolencové v ulici Za Tratí oznamuje, že přijímá objednávky na dušičkovou vazbu.
  • Notino hledá kolegy na hlavní pracovní poměr i brigádu do skladu v Rajhradě u Brna. Nabízíme stabilní práci s výdělkem nad 22 tisíc dle výkonu, speciální vánoční odměny až 10 tisíc Kč, plně hrazené stravenky, firemní autobus zdarma z Brna a Pohořelic a mnoho dalších benefitů. Pro více informací volejte na 530 514 098 nebo navštivte stránku pracujpronas.cz.
  • Rybářství Dujsík bude zítra v úterý 18. září v 9.30 hodin prodávat na obvyklém prodejním místě kapra, tolstolobika, losovitého pstruha, afrického sumečka, pstruha duhového. Na požádání ryby zabijí a vykuchají.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde