Hlášení 19. června

19.06.2017
  1. Městský úřad oznamuje občanům, že sběrný dvůr bude tuto  sobotu 24. června 2017 otevřen pouze od 8 do 12 hodin.
  2. Žádáme občany, kteří se přihlásili na zájezd, konaný 27. června 2017 do Lysic, Rájce -Jestřebí a Boskovic, aby přišli na městský úřad potvrdit svoji účast.
  3. Stavební úřad Sokolnice oznamuje, že ve dnech 3. - 7. července 2017, bude uzavřen z důvodu dovolené.
  4. Paní doktorka Kudrnová oznamuje, že ve čtvrtek 22. 6. 2017 bude mít výjimečně ranní ordinaci.

INZERCE

  • Společnost Beton Brož Otnice přijme do pracovního poměru pracovníky na pozici: provozní elektrikář, zámečník/údržbář, operátor výroby – obsluha výrobních linek, řidič vysokozdvižného vozíku, fakturantka/expedientka a skladová účetní. Bližší specifikace požadavků na jednotlivé pozice je uvedena na webových stránkách firmy. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail t.bauchbetonbroz.cz.
  • Obec Křenovice a SK Křenovice zvou všechny příznivce rockové hudby na 8. ročník „Křenovského bigbítu“ – v sobotu 24. Června 2017 od 15.00 hodin na sokolském hřišti. Letos zahraje např. Metalinda, Zoči Voči, K2, Alia tempora a Narrubi. Občerstvení je zajištěno.
  • Zahradnictví Dany Rolencové  prodává: majoránku, celer, kapustu, kedlubny, zelí a balkonové rostliny za snížené ceny.
  • Řeznictví a uzenářství D - Maso Blažovice bude prodávat každý čtvrtek od 8:30 do 10:00 hod na obvyklém místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality. V měsíci červnu:  hovězí zadní –  189Kč/kg, vepřová krkovice s kostí – 109,- Kč/kg. Kuřecí čtvrtky – 49,-Kč/kg, uzené kosti, krkovici a kotletu – 29,- Kč/kg
  • Firma ASN Hakr Brno s.r.o. oznamuje, že hledá do svého týmu posilu na pozici Asistentka obchodně-ekonomického oddělení jako záskok za mateřskou dovolenou v Újezdě u Brna.  Požadují:  SŠ vzdělání ekonomického zaměření, komunikativní základní angličtinu, znalost PC, MS Office především EXCEL, samostatnost, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz výhodou.  Nabízí jistotu stabilního zaměstnání, příspěvek na stravování a příspěvek na důchodové připojištění.  Nástup možný ihned.  Životopisy zasílejte na emailovou adresu: popelakovahakrbrno.cz nebo zašlete na sídlo firmy.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde