Hlášení 22. ledna

22.01.2019
  1. Jiráskova knihovna v Újezdě u Brna oznamuje čtenářům, že z důvodu nemoci bude knihovna v tomto týdnu – tedy od 21. do 25. ledna uzavřena. Děkujeme za pochopení.
  2. MUDr. Kudrnová upozorňuje občany, že ve čtvrtek 24. ledna bude mít výjimečně ranní ordinaci.
  3. ZUŠ Šlapanice, pobočka Újezd u Brna, zve srdečně občany na koncert žáků klavírní třídy, který se bude konat v pátek 25. ledna 2019 od 17.00 hodin v obřadní síni u hřbitova.
  4. Občanské sdružení Na kolečkách zve všechny občany na benefiční koncert houslistky Esther Yoo a Czech Virtuosi. Čtyřiceti členný orchestr doprovází mladičkou američanku žijící v Belgii po naší vlasti.  Koncert se koná v pondělí 4. února v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Předprodej vstupenek je v prodejně M- Boty, na Štefánikově ulici. Do konce ledna sleva vstupenky o 50 Kč.
  5. Ve čtvrtek 24. ledna v době od 8 do 14 hodin bude v Lékárně U naděje probíhat měření ABI indexu pro zjištění ischemické choroby dolních končetin a poruchy prokrvení nohou. Měření zajistí zaměstnanci lékárny U naděje zdarma. Pro měření je nutné se zaregistrovat přímo v lékárně nebo telefonicky na čísle 544 224 261.

Podnabídka

SOS-ska – chraňtě sebe i své okolí !

Jihomoravský kraj pro Vás připravil nový způsob informování v krizových situacích pomocí moderního komunikačního kanálu – pomocí SMS zpráv na váš mobilní telefon.... více se dočtete zde